Сьогодні: 23 липня 2024, 11:51
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді  [ 1 повідомлення ] 
 Правила форуму 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Правила форуму
Правила та положення форуму


1. Права і обов'язки учасників дискусії.


1.1 Учасник дискусії повинен:

1.1.1 Дотримуватися правил поведінки на форумі, що вказані нижче.

1.1.2 Чітко формулювати тему майбутньої дискусії (теми, назва яких не відповідає суті будуть видалятися відразу і без попереджень! з назви теми повинна складитися загальна уява про зміст повідомлення!) чи зміст своєї відповіді в рамках тієї чи іншої дискусії. Слідкувати за точністю і коректністю своїх висловлювань і достовірністю інформації, що надається.

1.1.3 Перед створенням теми скористатися пошуком! Щоб виявити чи обговорювались подібні теми раніше, можливо їх краще продовжити.

1.1.4 Інформативно відповідати на репліки опонента.

1.2 Учаснику дискусії заборонено:

1.2.1 Писати повідомлення під чужим іменем чи ніком.

1.2.1.1 Писати провокаційні повідомлення.

1.2.2 Розповсюджувати брехливу інформацію чи інформацію про учасників форуму без їхньої згоди.

1.2.3 Розміщувати інформацію особистого характеру, яка не цікава іншим відвідувачам, пропаганду політичних чи релігійних організацій, течій, ідеологій, рекламу чи антирекламу, інформацію комерційного характеру. Якщо Вам потрібна реклама, просимо звертатися до адміністрації форуму.

1.2.4 Вживати ненормативну лексику, образи і провокаційні висловлювання, які зачіпають гідність людини, незалежно від її статі, національної приналежності, мовності, громадянства, походження, соціального та майнового статусу, політичних поглядів та релігійних переконань.

1.2.5. Вказувати лінки на неліцензійне програмне забезпечення, кряки, ключі та порнографічні ресурси.

1.2.6 Писати теми, що не відповідають рубриці форуму, а також повідомлення, що не відповідають темі. Якщо дискусія відходить від теми, рекомендується створити нову тему для її продовження!

1.2.7 Публічно вимагати пояснень у непризначених для цього форумах, звинувачувати у темі спілкування модераторів чи адміністратора форумів у необ'єктивному модеруванні та знищенні форумного повідомлення чи теми, яка підпадає під один із пунктів цих правил як тема-порушник (всі скарги подаються у спеціальній гілці форуму).

1.2.8 Використовувати у повідомленнях(підписі) шрифти великих розмірів та яскраві кольори без необхідності, надмірну к-сть смайлів. Текст має бути приємним для ока та зливатися з іншими повідомленнями, що забеспечить зручне читання цілої теми.

1.2.9 Розміщувати будь-які лінки чи інформацію рекламного характеру, та малюнки. Підпис тільки для короткого тексту, цитати. Якщо Вам потрібна реклама, просимо звертатися до адміністрації форуму.

1.2.9.1 Публічно критикувати людину, обговорювати особистість, риси характеру, поведінки, освітній, культурний рівень, інші особистісні якості опонента, інших учасників форуму та / або третіх осіб в образливій формі категорично забороняється. Для цього існують приватні повідомлення.
На форумі дозволяється жорстко, але цензурно (!) критикувати конкретні думки або конкретне висловлювання опонента.

2. Права та обов'язки модераторів.


2.1 Модератор зобов'язаний:

2.1.1 Дотримуватися правил форуму нарівні з учасниками дискусії.

2.1.2 Слідкувати за гілками форумів, що надані йому для здійснення повноважень модераторства.

2.1.3 Знищувати теми чи повідомлення, що порушили правила форуму (переносити їх до смітника якщо це цілі теми). Пояснення за потреби подавати у відповідній гілці форуму.

2.1.4 Негайно знищувати теми чи повідомлення, які відносяться до категорії реклами.


2.2 Модераторові заборонено:

2.2.1 Видаляти повідомлення, які не порушують правил форуму.

2.2.2 Піднімати/занижати рейтинги користувачам без особливої на це причини.


3. Відповідальність за порушення правил.


3.1 Відповідальність учасників:

3.1.1 У разі систематичного порушення правил учасник позбавляється доступу на форум.

3.1.2 Учаснику знижується рейтинг, за кожне порушення правил форуму. При досягненні певного негативного рівня рейтингу порушник автоматично позбавляться права на участь в дискусіях та перегляду форуму.

3.1.3 За рекламні повідомлення/теми учасник позбавляється доступу до форуму відразу і без попержень!

3.2 Відповідальність модераторів:

3.2.1 У разі порушення правил форуму модератор позбавляється прав модераторства.

3.2.2 У разі подальшого систематичного порушення правил може бути загалом позбавлений участі у роботі форуму.

***


Адміністрація форуму зберігає за собою право без попередження знищувати повідомлення/теми, що суперечать правилам форуму.

Правила вступать в дію з дня їх опублікування, та можуть змінюватися без попередження учасників форуму тому час від часу просимо слідкувати за змінами.

Адміністрація форуму не несе відповідальності за зміст повідомлень, розміщених учасниками форуму та може не поділяти думок учасників.

Цей форум для дружнього спілкування, тому не потрібно приносити сюди негатив у будь-якому вигляді, якщо Ви не хочете втратити доступ до сайту. Тому забороняються міжнаціональні та політичні чвари, образи на основі расової, національної та релігійної приналежності. На форумі забороняється публікувати повідомлення, які порушують закони України та загальнолюдські поняття етики та моралі.

Учасники форуму не мають права нарікати на зміст правил форуму. В кожного є свобода вибору, якщо Вас не задовольняють дані правила, тоді, можливо, Ви помилилися у виборі форуму для спілкування.

Також майте на увазі, що обговорення, створене будь-яким учасником форуму, є власністю форуму, а не його автора (творця). Він не має права вказувати, хто може спілкуватись в тій темі, а хто ні. Адміністрація форуму не видаляє теми форуму на прохання автора (особливо тоді, коли в цих темах вже є відповіді інших учасників).

***


Примітки:

Імхо — переклад абревіатури від imho = in my humble opinion = на мою скромну думку.

Оверквотінг — як правило, коли на форумі користувач відповідає на чий-небудь лист, початковий текст листа спочатку цитується, а потім вже йде сама відповідь. Це робиться для того, щоб решту присутніх зрозуміли, що, власне, коментується. Оверквотінг (overquoting) — надмірне цитування. Тому що для того, щоб була зрозуміла відповідь, майже завжди зовсім ні до чого цитувати весь початковий лист. Досить процитувати тільки ту частину, яка необхідна для розуміння відповіді. Але нерідко буває так, що користувач цитує величезний лист тільки для того, щоб написати "Згоден" або "Підпишуся під кожним словом", а деколи для того, щоб вставити один чи декілька смайлів. Оверквотінг шкідливий, і його слід уникати.

Флейм — це "суперечка заради суперечки". Коли всі забувають, через що почалася розмова і починають запекло лаятися один з одним — ось тоді і починається флейм. Ми говоримо про людину, що він розпалює флейм, якщо він:
* а) переходить по ходу розмови на особистості;
* б) допускає образи особистого, національного, релігійного, статевого або професійного характеру;
* в) веде дискусію неврівноважено;
* г) провокує скандал.

Флуд — це потік повідомлень, які не несуть майже ніякого змістовного навантаження. Це такі повідомлення, які можна було б безболісно видалити (а точніше, не писати) без жодного збитку для суспільства. Зазвичай флудять користувачі, яким за великим рахунком нічого сказати, але які хочуть привернути до себе увагу. Вони починають відповідати майже на кожен лист в темі, причому відповіді не несуть ніякого змістовоного навантаження і звичайно виглядають як короткі однорядкові повідомлення: "Точно!", "Згоден!", "Підпишуся під кожним словом!", "Я теж так думаю!", "га-га-га, ти!" і так далі. Флуду потрібно уникати. Він уповільнює завантаження сторінок, збільшує кількість непотрібної інформації, дратує інших користувачів, створює безглуздий трафік і збільшує витрати.

Оффтоп – вихід за рамки обговорюваної теми, розмова не по суті. Слід уникати оффтопу, тому що він засмічує форум та робить теми нецікавими для обговорення.

Тролінг - (від англ. trolling) — повідомлення розміщені з метою виклику на форумі конфлікту між учасниками.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


19 травня 2009, 16:39
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Ця тема закрита, ви не можете редагувати повідомлення і писати відповіді   [ 1 повідомлення ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  


При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com