Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://anomaly.pp.ua/

NASA випадково продало свої секретні матеріали
http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=62&t=641
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 10 грудня 2010, 21:01 ]
Тема повідомлення:  NASA випадково продало свої секретні матеріали

Американське космічне агентство NASA розпродало партію своїх комп'ютерів, забувши попередньо стерти з їхніх дисків секретні дані.

Як повідомляє Бі-бі-сі, у ході внутрішньої перевірки було встановлено, що щонайменше десять комп'ютерів були продані із засекреченою базою даних.

Файли містять детальний розклад, результати та оцінки випробувань окремих вузлів і агрегатів шатлів. Крім того, на деяких машинах були встановлені коди доступу до внутрішньої мережі NASA.

За словами фахівців, у тому разі, якщо вони потраплять до рук хакерів, під загрозою злому опиняться кілька головних серверів, включаючи системи управління тестами на космодромах.

Яка саме інформація була загублена безповоротно, невідомо: дубльованих файлів у NASA не виявилося.

Також нічого не повідомляється про організації та осіб, які потенційно могли придбати злощасні комп'ютери.

За одними даними, це дрібні магазини оргтехніки, за іншими - адвокатські контори.

"Наша перевірка знайшла серйозні порушення в методах безпеки NASA, які могли призвести до недоречної публікації секретної інформації, пов'язаної з космічним човном і іншими програмами, - заявив головний інспектор Агентства Пол Мартін. - Необхідно вжити скоординованих і ефективних заходів, щоб залагодити цю проблему".

Не виключено, що вже найближчим часом деякі з матеріалів можуть з'явитися у відкритому доступі в інтернеті.

"Це може призвести до низки гучних скандалів і звинувачень на адресу керівництва NASA", - відзначає незалежний експерт Джеймс Поллард, нагадуючи, що випадки недотримання елементарних заходів безпеки в агентстві далеко не поодинокі.

Так, у 2007-му році надбанням гласності стала засекречена звітність, згідно з якою NASA неправильно розпорядилося бюджетними 94 мільйонами доларів, виділеними на закупівлю обладнання.

Всього в рамках закриття програми Space Shuttle NASA планує реалізувати кілька тисяч своїх комп'ютерів.

Нагадаємо, раніше експерти заявили, що єдина можливість захиститися від шахраїв, які викрадають інформацію з комп'ютерних жорстких дисків - це повністю знищити старий вінчестер.

За матеріалами: ua.korrespondent.net

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/