Сьогодні: 19 березня 2024, 12:59




Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
 Як почути голос Бога 
Автор Повідомлення
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Як почути голос Бога
Цитата:
Австралійський рибний дощ свідчить про правдивість Біблійних подій

Ну можливо і були там урагани
Цитата:
Саме так!Господь нпвів кару на Австралію!

а Ви Його бачили чи з ним знайомі?


20 червня 2010, 12:02
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 04 червня 2009, 22:47
Повідомлень: 44
Звідки: З України
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
IgorEIBC написав:
Цитата:
Австралійський рибний дощ свідчить про правдивість Біблійних подій

Ну можливо і були там урагани
Цитата:
Саме так!Господь нпвів кару на Австралію!

а Ви Його бачили чи з ним знайомі?

Бог кличе до душі кожної людини.Почуйте голос Господа!Відкрийте Йому своє серце!

_________________
З нами Бог!


20 червня 2010, 17:07
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
Добре - а як почути його голос?
У мене серце відкрите до всіх - хто бажає мені добра.


20 червня 2010, 23:52
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 04 червня 2009, 22:47
Повідомлень: 44
Звідки: З України
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
IgorEIBC написав:
Добре - а як почути його голос?
У мене серце відкрите до всіх - хто бажає мені добра.


Чи можна поговорити з іноземцем не знаючи його мови?Здогадуюсь, що багато хто скаже поговорити можна, але обмежено: знаками, мімікою і тому подібне.Загальним у всіх цих способах буде одне - спілкування потребуватиме значних зусиль, які, у міру програми, будуть полегшувати взаєморозуміння.Наперед хочу вам нагадати, що вам ніхто нічого не винен.Бог - особистість і до Нього, без відповідної поваги, звертатися не раджу.Можете не сумніватися, що Він хоче з вами спілкуватися, але пам'ятайте, що ви і до високого начальника в кабінет нахабно НЕ влітаєте, а Він Бог. Тобто, ми повинні будемо розібратися в природі і в мові нашого нового знайомого.
Тепер наступне моє запитання: Чи можна побачити, почути або відчути повітря, електрику, магнітні поля або радіохвилі, наприклад?. Ось тут, я впевнений, ви можете сказати дуже багато про літаки, радіоприймачі, телевізори, електродвигуни і багато, багато іншого, але!Тільки одне але! Це все це не є повітря, електрика, магнітні поля або радіохвилі. Ми бачимо, відчуваємо або чуємо тільки результати взаємодії цих сил з цілком відчутними речами. Ми не побачимо електрики і не почуємо радіохвиль, приміром, без телевізора, тобто, без приймача або чого-небудь з чим ці сили могли за своїми фізичними характеристиками увійти у взаємодію. А як побачити повітря, якщо немає листя на деревах і немає різниці атмосферних тисків, що примушують повітря переміщатися і гойдати крони дерев? Сума всіх знань, накопичених людством про Бога, говорить про те, що Бог є Дух. Іншими словами, Бог є якийсь безтілесний Вищий Розум, Котрий вже точно знає як ми влаштовані, і що, влаштовуючи нас, напевно передбачив у нас здібності спілкування з Ним.Як відомо, Бог не має розміру і тому настільки великий, щоб бути відразу скрізь і настільки малий, щоб повністю поміщатися в одній людині, то є, в вас особисто, наприклад. Також, ми не знаємо, як, але знаємо, що Бог контролює всі відомі процеси і явища у світі і, зокрема, в нас самих. Я схиляю вас до тієї думки, що поговорити з Богом, якщо ми спочатку цього не вміємо, можна почувши, побачивши і відчувши Його у взаємодії із зовнішнім середовищем, з вашими думками і з вашим тілом! З усіма його клітинками окремо і разом. Скажу більше, Бог не обмежений в можливостях говорити до нас. Це Його світ і Він його створив. Наш розум обмежений у способах прийому цієї інформації. Не наше тіло, яке Ним створено і не має свободи вибору, а саме розум, який керує мізерно малою кількістю властивостей тіла.
Отже! Від теорії до практики! Якщо Бог - Бог, а не просто слово таке, то Він може все і, в тому числі, Він однозначно чує наші думки. І, якщо вже Він Бог, то Він до цих думок не байдужий. Він їх розуміє, аналізує та має про них власну думку.Отже, поставити запитання до Бога можна подумки і вголос у будь-якому місці, і поки в будь-який час. Будьте впевнені, що вас почують. З цим питанням, я впевнений, особливих труднощів у вас не виникає.
Як же почути відповідь на поставлене запитання? Совість, інтуїція, передчуття - ось деякі назви і прояви, коли люди в побуті чують голос Бога, але не дають собі в цьому звіт. Не дякують, не говорять з Ним, ігнорують Його, не вступають у взаємини і, як наслідок, не мають більшого. Здатність чути Бога лежить на території розвитку взаємовідносин з Ним, в області докладання зусиль до розуміння Його голосу. Резюмую практичний аспект: Якщо Бог чує наші думки, а ми в думках чуємо Його голос, за умови, що ми щиро хочемо мати позитивні взаємини з Ним, то, для повноцінного діалогу, нам потрібно навчитися відрізняти свої думки від Його голосу. Перше і очевидне те, що зміст Його слів буде відрізнятися від наших звичайних думок. Друге, якщо вже Він і голос нашої совісті, то Його слова іноді будуть викривати наші думки і вчинки. Тим не менш, ви повинні знати, що з бісом неможливий уявний діалог, так як він просто напросто не чує ваших думок. Може обчислювати, здогадуватися, але не більше. Тому раджу спілкуватися з Богом подумки.
Для людей релігійних хочеться сказати, що, якщо вони не чують Бога, то це не завжди їх вина. Нехай згадають історію, коли слуги синедріону прийшли полонити Христа, то не хто інший, а сам Апостол Петро - праобраз нинішньої церкви, взяв і відрубав вухо потенційному віруючому. Не переживайте, а краще згадайте чим це закінчилося. Христос взяв, підняв вухо, що впало на порох і приставив його назад. Так буде і з вами, якщо ви цього захочете, щоб ваше вухо знову опинилося на вашій голові і попросити у нього самі.

_________________
З нами Бог!


21 червня 2010, 01:18
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
Ну то як почути голос?


21 червня 2010, 11:22
Профіль WWW
Користувач

З нами з: 03 червня 2009, 23:38
Повідомлень: 11
Звідки: Гавайї Йо
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
Амінь! Знайшли місце для проповідей. Рибу вітром підняло на висоту потім випав рибний дощ. кому щось неясно?!


21 червня 2010, 12:32
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
Та без Вас зрозуміло
ну будь-ласка не влазьте в розмову


21 червня 2010, 14:31
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 04 червня 2009, 22:47
Повідомлень: 44
Звідки: З України
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
IgorEIBC написав:
Ну то як почути голос?

Та хіба я не відповів вам?!!

_________________
З нами Бог!


21 червня 2010, 16:06
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
Ні не відповіли, ваша думка, а не цитати!


21 червня 2010, 23:57
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 04 червня 2009, 22:47
Повідомлень: 44
Звідки: З України
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
IgorEIBC написав:
Ні не відповіли, ваша думка, а не цитати!

Не розумію чого ви хочете від мене.

_________________
З нами Бог!


22 червня 2010, 00:32
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
Як почути голос Бога?


22 червня 2010, 00:33
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 04 червня 2009, 22:47
Повідомлень: 44
Звідки: З України
Повідомлення Re: В Австралии прошел рыбный дождь
IgorEIBC написав:
Як почути голос Бога?

Прислухатись до свого серця.Відкрити його для слова Божого.Господь кличе до кожного з нас.

_________________
З нами Бог!


22 червня 2010, 00:50
Профіль
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 19 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com