Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://anomaly.pp.ua/

Секрет довголіття в аномальній зоні Кабардино-Балкарії.
http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=26&t=71
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 06 червня 2009, 20:07 ]
Тема повідомлення:  Секрет довголіття в аномальній зоні Кабардино-Балкарії.

Зображення

Жива вода, таємниці магнітного поля або унікальний клімат? Що рятує від хвороб і чого боїться людина, що прожила більше ста років? На південному заході Кабардино-Балкарії в село Ельтюбю знають секрети довголіття.

Її ранок починається з ворожіння на бобах. Передбачає собі смуток або бадьорість. Рідко виходить Зухра Мірзоєва в сусідські двори. Після смерті чоловіка (Хамзат помер в 116 років) не радують її ні повітря, ні гори рідного Ельтюбю. І лише правнуки - відрада. До 105-го дня народження бабусі Зухри готуються. І вже самі приносять воду з джерела, як з казки - живу і чудотворну, секрет довголіття верхньочегемців.

Зухра Мірзоєва говорить: "Це вода - золото, вона від гір йде".

Четверо дітей, роки виселення і робота доярки з 13 років. Сьогодні, в своїх 105 бабуся Зухра згадує молодість. І сама не вірить, що дожила до глибокої сивини, зберігши здоров'я і силу. Останнього, самого молодшого сина вона народила майже в 69 років.

Про силу майже містичного місця - Верхній Чегем - пішла чутка. І справді, чи то від переконання, чи то від магії клімату, чудеса почалися: вода на морозі не замерзала, а в посуді могла стояти роками, не втрачаючи чистого джерельного смаку. Наукове обгрунтування секретам цих місць професура інституту земного магнетизму все-таки дала. Село стоїть на місці природної піраміди магнітних хвиль, звідси і чудеса. Науці 98-річна Сакинат Тебердієва вірить, але більше - в знамення всевишнього.

Сакинат Тебердієва розповідає: "Хліб їм, сир їм. У дитинстві разів 5 хворіла, і все. Жодного разу в житті пігулки не пила. Боюся за що? Що ще стільки ж проживу".

Тут люди вірять в магію клімату, а учені світу захищають на диві Верхнього Чегема цілі дисертації, об'єкт яких - довголіття, що оселилося в будинках Ельтюбю.

За матеріалами: paranormal-news.ru

Автор:  shyster [ 16 червня 2009, 00:31 ]
Тема повідомлення:  Re: Секрет довголіття в аномальній зоні Кабардино-Балкарії.

Цитата:
Боюся за що? Що ще стільки ж проживу

Мне бы их праблемы :D

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/