Сьогодні: 21 липня 2024, 22:16
Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
 ЗАГАДКОВЕ ТОРСІОНОВЕ ПОЛЕ,АБО КИЇВСЬКА КІЛЬЦЕВА СТРУКТУРА 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення ЗАГАДКОВЕ ТОРСІОНОВЕ ПОЛЕ,АБО КИЇВСЬКА КІЛЬЦЕВА СТРУКТУРА
Зображення

Дешифрування космічних знімків та аналіз геофізичних даних дали змогу встановити, що в Києві розташована велика кільцева структура. Цікавий факт: київські церкви та храми знаходяться в геопозитивних зонах цієї структури, а цвинтарі — в негативних.

Про вплив торсіонового (інформаційного) поля на людину розповів завідувач медичного відділу ТОВ «Спінор Інтернешнл» Зенон Євгенович Бандрівський.

— Сьогодні вчені знову активно заговорили про існування позитивних та геопатогенних зон. Особливості природного середовища, екологічні й техногенні фактори враховували наші предки, коли зводили храми, будинки. Як можна визначити ці зони?

— У кристалічному фундаменті під Києвом дешифрується досить велика структура з кільцями радіусом 1,5, 4,5, 7, 10,5, 17 і 29 км. Ми назвали її київською кільцевою структурою (ККС). Її існування підтверджується кільцевим розташуванням ділянок позитивних магнітних аномалій, що чергуються з кільцями негативних аномалій. Особливо чітко така структура магнітного поля простежується на правому березі Дніпра, де фундамент залягає на менших глибинах: тут майже всі водойми, що пролягають в межах ККС, узгоджуються з її будовою. Вони спрямовані або вздовж концентрів структури (річки Стугна, Нивка, частково Ірпінь та ін.), або по радіусах від центральної зони ККС до її периферії. До центральної зони ККС тяжіють ділянки сучасного яругоутворення.

Слід відзначити, що під час проведення бурових робіт були виявлені ділянки катаклазованого фундаменту, які є сприятливими для здоров’я людей зонами. До них належать Пуща-Водиця, Тарасівка — Боярка, Козин, Феофанія — Пирогів і, нарешті, Старокиївська гора в центрі Києва. Археологи, починаючи від В. Хвойки (1909 p.), встановили, що на Старокиївській горі ще за дохристиянських часів (V-VI ст. н.е.) існував пантеон язичницьких богів і стояли ідоли Перуна, Святовида, Макоші та ін. Під час хрещення Русі князем Володимиром їх було знищено, а на місці, де стояв ідол Перуна, споруджено одну з перших київських церков — Десятинну. Відомо, що наші предки дуже відповідально підходили до вибору місця для храму. Вираховувалися народні прикмети й спостереження (де щороку добре родить пшениця, де лягають на відпочинок корови чи вівці тощо); обов’язково радились і з мудрими старими — «святими людьми» (за нинішньою термінологією — екстрасенсами). Як засвідчують спостереження сучасних біооператорів (лозоходців), більшість старих церков стоїть саме на тих ділянках, де земні енергетичні витоки чи випромінювання діють на людей сприятливо — де на них, так би мовити, сходить Божа благодать. Що це за енергія — достеменно не відомо. Припускають високочастотне електромагнітне випромінювання, витоки екситонної (електрон-позитронної) плазми, гіпотетичне торсіонове поле тощо, але щодо існування самих таких зон (як позитивних, так і негативних, геопатогенних) зараз мало хто має сумніви.

Спостереження біооператорів підтвердили: найменші за розмірами і напруженістю геоаномальні зони утворюють так звану мережу Гартмана, яка покриває практично всю поверхню материків у вигляді ортогональної мережі зі стороною близько 2,5 м, причому негативний стосовно людини вплив існує у вузлах перетину ліній цієї мережі, а позитивний — у центрах квадратів. В цьому відношенні Старокиївська гора є свого роду аномалією. Зйомка, проведена біооператорами В. Цибком, В. Олійником і О. Горошком, показала, що центральна частина Старокиївської гори — це ділянка, де на площі 1 га немає мережі Гартмана: земне енергетичне поле тут рівномірне й позитивне. На цьому тлі виділяється невелика ділянка потужного позитивного поля у вівтарній частині Десятинної церкви — на місці, де раніше, як можна думати, стояв ідол Перуна. Очевидно, і в дохристиянські часи наші предки розташовували свої культові місця на геопозитивних («святих») ділянках. Територія внутрішнього кільця ККС (Старокиївська гора з прилеглими ділянками центру міста та більша частина Подолу) — це ділянки найдавнішої забудови Києва, що датується Х-ХІ ст.: так звані міста Володимира та Ярослава, Копирів Кінець тощо. Очевидно, не випадково саме в цій сприятливій енергетичній зоні зародився центр розвитку нашого древнього міста і всієї Київської Русі. Відтоді Київ ріс від цього центру, і сьогодні місто вже вийшло за межі четвертого кільця ККС.

За більш ніж 1500-річну історію у Києві було споруджено багато храмів, і не лише православних. Тут мирно співіснували культові споруди різних конфесій: православні собори, католицькі костели, єврейські синагоги, лютеранські кірхи тощо. Загальна їхня кількість, за підрахунками істориків і мистецтвознавців, сягала 400. На жаль, більшість храмів не збереглася: війни, пожежі, повені, землетруси, а особливо варварські акції більшовицьких «борців із релігією» знищили переважну частину цих споруд, тож сьогодні дані про них можна отримати лише зі старих описів і зображень. Київським істориком Л. Проценко було складено карту, на якій указані місця, де стояли деякі знищені у XX ст. київські храми. Позначивши ці точки (разом із місцями розташування тих храмів, що збереглися) на нашій карті ККС, ми отримали дуже цікаві результати. Всього було враховано 96 місць розташування храмів. Виявилося, що вони не розкидані по території Києва «як прийдеться». 80% храмів, споруджених у Києві з X по XX ст., вписуються в мережу ліній, паралельних дешифрованим розломам ПнЗ- і ПнС-напрямків. Можна припустити, що храми будувались у центрах квадратів енергетичної мережі, більш крупної і потужної, ніж мережа Гартмана. Заміри енергополя в деяких київських храмах (Софійському соборі, Андріївській церкві), виконані біооператорами, засвідчили, що ці храми споруджувалися на геопозитивних ділянках. Переважна більшість київських храмів, крім того, розташована в смузі завширшки 3 км, що міститься між двома паралельними розломами ПнЗ-напрямку. Не виключено, що згадана смуга може бути зоною глибинного розлому.

Певні закономірності було виявлено і в місцезнаходженні тих ділянок, які здавна вважалися поганими, пропащими, несприятливими для життя (сьогодні ми такі зони й ділянки називаємо геопатогенними) і традиційно віддавалися мертвим — під цвинтарі. Усі без винятку київські цвинтарі різних часів розташовані в межах кілець ККС. Сюди ж потрапили такі сумнозвісні місця, як Бабин Яр, Биківня тощо, місця людських страждань (в’язниці й арештантські будинки — такі, як Лук’янівський). Цікаво також, що старовинні назви деяких сіл, розташованих у кільцевих, тобто геопатогенних зонах, приховують у собі негативну характеристику місцевості. Так, у межах зовнішнього кільця ККС немає таких традиційних українських назв, як Благодатне, Добре і т.п. Зате тут є: Вовчий Ріг, Ревне («гірке, сумне»), Плюти («плутати, блукати»), Безрадичі, Шпитьки («каліки»), Буча («тривога, халепа»), Хлепча («кволий, безвільний»), Неграші, Лютіж тощо.

— Разом із іншими науковцями Ви розробили цікаву теорію торсіонового поля. Розкажіть про цю теорію докладніше.

— Кінець другого та початок третього тисячоліття позначені стрімким розвитком теорії торсіонового поля. Будь-яке явище в природі приховує інформацію про себе — це так звана торсіонно-інформаційна компонента. Спільно з науковцями Українського інституту екології людини та професором Михайлом Куриком ми провели низку експериментів, щоби перевірити цю теорію. Протягом трьох місяців досліджували вплив поля символіки тризубу на властивості питної води. Одержані експериментальні результати дозволили зробити висновок: обробка питної води полем, яке створює рунічний символ «Тризуб», призводить до певного структурного упорядкування води, збільшення її біологічної активності. Наступний переконливий доказ існування інформаційного поля надало дослідження природної біоенергетики кісток. Кістки будь-якої живої істоти, в тому числі й людини, є основою будови живої матерії. Результати досліджень довели, що поле кістки, розташоване вздовж магнітного поля Землі, покращує біоенергетику води на 10-15%. Російські вчені дослідили вплив торсіонового поля на фізіологічні реакції тварин. Піддослідних мишей було опромінено смертельною дозою радіації, але ті тваринки, що знаходилися в торсіоновому полі правої поляризації, залишилися живими. Якщо підбити підсумки, то можна стверджувати от що: інформаційна (торсіонова) компонента розподіляється на позитивну і негативну. Сучасна наука володіє методиками гармонізації впливу негативних енергетичних випромінювань на людину. На інформаційній компоненті слова побудовані всі суспільні інституції: релігія, філософія, освіта, виховання. Всім людям відома сила слова. Ця аксіома закладена в багатьох релігіях світу і була історично доведена — згадаймо ідею примирення, висунуту Махатмою Ґанді. Головна ідея християнської релігії — люби ворога свого. Розуміння цього і наступна полеміка на різних рівнях духовної та політичної еліти дасть можливість значно зменшити кризові явища в суспільстві.

Розглядаючи сучасний духовний стан суспільства, можна прослідкувати його залежність від змін інформаційного поля. Згадаймо історію: чим характеризувався початок епохи після жовтневого перевороту? Почали руйнувати релігійні споруди (носії позитивної інформаційної компоненти) і фізично знищувати духовенство. На мою думку — а її також підтримують вчені-фізики — великої шкоди Росії завдало муміфікування тіла Володимира Леніна. На Україні у 1930 році були відкопані останки Ярослава Мудрого, що також спричинило низку катаклізмів. Я вважаю, що необхідно провести обряд поховання останків Ярослава Мудрого. Тільки після цього в Софії Київській можна буде проводити певні релігійні обряди. Софія Київська, згідно з дослідженнями вчених, є центром київської кільцевої структури, а відтак має великий вплив на духовний та фізичний стан суспільства.

Кожна людина є творцем світової культури, а всі ми разом здатні змінити хід історії. Сподіваюся, що наші досліди та наукові експерименти допоможуть зрозуміти важливість впливу інформаційного торсіонового поля на людину.

За матеріалами: Олена Царенко, neruhomist-ua.com

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


04 червня 2009, 14:13
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: ЗАГАДКОВЕ ТОРСІОНОВЕ ПОЛЕ,АБО КИЇВСЬКА КІЛЬЦЕВА СТРУКТУР
Неадекватні претензії користувача Timofey перенесено сюди.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


29 березня 2013, 16:33
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 2 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  


При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com