Сьогодні: 28 березня 2024, 14:09




Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
 Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Зображення

Агентство перспективних досліджень Міноборони США (DARPA) має намір зайнятись розробкою системи, яка дозволить солдатам спілкуватися між собою в бою винятково силою думки.

На наступний рік бюджетом передбачено виділення 4 мільйонів доларів на запуск програми Silent Talk ("Мовчазна розмова").

Про це повідомляє журнал Wired.

Мета програми – розробка системи, яка забезпечить спілкування за допомогою аналізу нейронних імпульсів. Теоретично це можливо: перед тим, як що-небудь сказати вголос, людина має сформулювати цю фразу подумки. Таким чином, несказані вголос слова існують у вигляді нейросигналів певного типу.

Нова технологія повинна навчитись ідентифікувати ці сигнали, аналізувати їх, а потім передавати співбесіднику – ймовірно, через радіозв'язок. Для читання мозкових хвиль планується використати перевірену електроенцефалографію (ЕЕГ).

Експерти з DARPA мають три ключові етапи розробки.

По-перше, потрібно навчитися складати для кожної людини своєрідні мисленні словники – відповідність між конкретними словами та їх представленням на ЕЕГ.

По-друге, потрібно з'ясувати, наскільки біоструми мозку, що відповідають тому чи іншому слову, подібні у різних людей і чи можна вивести якісь спільні закономірності. Лише після цього може йти мова про створення "прототипу" системи телепатичного спілкування.

За матеріалами tsn.ua

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


27 травня 2009, 23:12
Профіль WWW
Користувач

З нами з: 01 червня 2009, 18:44
Повідомлень: 6
Звідки: Галичина
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Телепатію експериментально продемонстрував професор А.Слюсарчук, керуючи автомобілем всліпу (із пов'язкою на очах). Про це канал СТБ зняв документальний фільм "Правила життя. Людина як диво"


01 червня 2009, 19:04
Профіль
Читач

З нами з: 01 червня 2009, 20:57
Повідомлень: 4
Звідки: Країна Мрій
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
fart написав:
Телепатію експериментально продемонстрував професор А.Слюсарчук, керуючи автомобілем всліпу (із пов'язкою на очах). Про це канал СТБ зняв документальний фільм "Правила життя. Людина як диво"


Професор А.Столярчук відомий ще й феноменальною пам'яттю, він відтворив мільйон знаків числа ПІ, і вивчив напам'ять 15 тисяч книжок, мало того, він переконаний, що такими здібностями володіє мозок кожної здорової людини, потрібно тільки розвинути їх, зараз професор розробляє методику, яка дозволить оволодіти людям всіма потенційними можливостями свого мозку!


01 червня 2009, 21:14
Профіль
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 25 серпня 2009, 12:38
Повідомлень: 35
Звідки: Київ
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Andriy написав:

Мета програми – розробка системи, яка забезпечить спілкування за допомогою аналізу нейронних імпульсів. Теоретично це можливо: перед тим, як що-небудь сказати вголос, людина має сформулювати цю фразу подумки. Таким чином, несказані вголос слова існують у вигляді нейросигналів певного типу.



Якщо мені не зраджує пам`ять, то річ у напруженні м`язів язику та мімічних м`язів лиця ("мікровирази"). Вони проявляються вже при формулюванні фрази подумки. А отже, зчитуючи сигнали з м`язів, можна визначити саму фразу. Потім іде передача радіосигналу. Про це було показано по Discovert Science досить давно.

А от про зчитування прямо з мозку...тут складніше, оскільки визначити відповідність букв у мозку з сучасними технологіями неможливо. Покищо змогли визначити лише зони, що відповідають за мову загалом.

також ідуть розробки по контролюванню курсором при думках "вгору-вниз-вліво-вправо". також з Discovery.

_________________
як умру, то ... спаліть.


26 серпня 2009, 14:00
Профіль ICQ
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Wings
Думаю, що біоструми мозку, які відповідають тому чи іншому слову у різних людей відрізняються. Тут дослідникам потрібно відштовхуватись не від слів, а від образів. Образне мислення повинно бути однаковим у всіх: вогонь, вода, земля, і т.д. Щось на зразок піктограм....

Цитата:
"Правила життя. Людина як диво" А.Слюсарчук



_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


26 серпня 2009, 20:31
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 25 серпня 2009, 12:38
Повідомлень: 35
Звідки: Київ
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Andriy написав:
Wings
Думаю, що біоструми мозку, які відповідають тому чи іншому слову у різних людей відрізняються. Тут дослідникам потрібно відштовхуватись не від слів, а від образів. Образне мислення повинно бути однаковим у всіх: вогонь, вода, земля, і т.д. Щось на зразок піктограм....


сумніваюсь, що образне мислення у всіх однакове. що таке образ? комплексна інформація з усіх (або частини) органів відчуття ( при слові "вогонь" ми уявляємо як він горить, похрустування палаючих дров, жар в руці) або асоціацію з іншими абстрактними поняттями (назва книжки, що містить це слово...і т.д.). у будь-якому випадку ми звертаємось до пам`яті, а це те саме, що визначати в мозку знаходження якогось слова.

_________________
як умру, то ... спаліть.


27 серпня 2009, 14:14
Профіль ICQ
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Wings написав:
Andriy написав:
Wings
Думаю, що біоструми мозку, які відповідають тому чи іншому слову у різних людей відрізняються. Тут дослідникам потрібно відштовхуватись не від слів, а від образів. Образне мислення повинно бути однаковим у всіх: вогонь, вода, земля, і т.д. Щось на зразок піктограм....


сумніваюсь, що образне мислення у всіх однакове. що таке образ? комплексна інформація з усіх (або частини) органів відчуття ( при слові "вогонь" ми уявляємо як він горить, похрустування палаючих дров, жар в руці) або асоціацію з іншими абстрактними поняттями (назва книжки, що містить це слово...і т.д.). у будь-якому випадку ми звертаємось до пам`яті, а це те саме, що визначати в мозку знаходження якогось слова.


Не можу з Вами погодитись. Образне мислення відрізняється від вербального. Опорою вербального мислення є мова. Тобто при вербальному мисленні думки формуються і виражаються за допомогою мови (слів) . У світі налічується близько п"яти - шести тисяч різних мов, англійці складають речення інакше ніж українці, китайці ще по іншому і так далі. Але образне мислення у всіх однакове, наприклад ті ж іконки операційної системи Windows зрозумілі і китайцям і українцям :) Реакція нейронів на зоровий образ повинна бути однаковою у всіх (на мою думку).

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


28 серпня 2009, 00:08
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 25 серпня 2009, 12:38
Повідомлень: 35
Звідки: Київ
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
так, реакція нейронів на образ у всіх однакова, але думаємо ми словами. чи можливе спілкування між людьми лише образами?

_________________
як умру, то ... спаліть.


28 серпня 2009, 14:42
Профіль ICQ
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Wings написав:
так, реакція нейронів на образ у всіх однакова, але думаємо ми словами. чи можливе спілкування між людьми лише образами?

Образне мислення є первинним. Діти починають думати словами після п"ятирічного віку. Швидкість наочно-образного мислення 60 біт/секунду, а швидкість абстрактної памяті 7 біт/секунду, це говорить про те, що людина сама собі ускладнила життя вигадавши слова :) Для здійснення вдалої операції хірург повинен спочатку образно пройти її у своїй уяві. На даному етапі розвитку людство використовує дві сигнальні системи, перша (яка працює по сигналу "образ") поступово витісняється другою (послідовно - логічною, вербальною), тому передача інформації на відстань без застусування технічних засобів стала неможливою. Я навіть не сумніваюсь, що у далекому минулому в наших предків була добре розвинена сенсорна телепатія. Інакше б вони просто не вижили. Зараз вчені намагаються відтворити телепатію за допомогою високих технологій, але на мою думку, рухаються у тупіковому напрямку, відштовхуючись від другої сигнальної системи. :wall:

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


28 серпня 2009, 16:36
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2009, 21:56
Повідомлень: 30
Звідки: Россия
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Andriy написав:
Wings написав:
так, реакція нейронів на образ у всіх однакова, але думаємо ми словами. чи можливе спілкування між людьми лише образами?

Образне мислення є первинним. Діти починають думати словами після п"ятирічного віку. Швидкість наочно-образного мислення 60 біт/секунду, а швидкість абстрактної памяті 7 біт/секунду, це говорить про те, що людина сама собі ускладнила життя вигадавши слова :) Для здійснення вдалої операції хірург повинен спочатку образно пройти її у своїй уяві. На даному етапі розвитку людство використовує дві сигнальні системи, перша (яка працює по сигналу "образ") поступово витісняється другою (послідовно - логічною, вербальною), тому передача інформації на відстань без застусування технічних засобів стала неможливою. Я навіть не сумніваюсь, що у далекому минулому в наших предків була добре розвинена сенсорна телепатія. Інакше б вони просто не вижили. Зараз вчені намагаються відтворити телепатію за допомогою високих технологій, але на мою думку, рухаються у тупіковому напрямку, відштовхуючись від другої сигнальної системи. :wall:

Способность телепатии присуща животным:
Цитата:
Классические опыты В.Л. Дурова и В.М. Бехтерева по телепатии с собаками
В 1921 г. академик В.М. Бехтерев вместе с известным дрессировщиком животных В.Л. Дуровым проводил опыты мысленного внушения дрессированным собакам заранее задуманных действий. Аналогичные опыты проводились и в практической лаборатории зоопсихологии, которой руководил В.Л. Дуров при участии одного из пионеров мысленного внушения в СССР инженера Б.Б. Кажинского. Уже к началу 1921 г. в лаборатории В.Л. Дурова за 20 месяцев исследований было проделано 1278 опытов мысленного внушения (собакам), в том числе удачных 696 и неудачных 582. Статистическая обработка материала показала, что «...ответы собаки не были делом случая, а зависели от воздействия на нее экспериментатора». Опыты с собаками показали, что мысленное внушение не обязательно должен был проводить дрессировщик, это мог быть опытный индуктор. Необходимо было только, чтобы он знал и применял методику передачи, установленную дрессировщиком. Внушение проводилось как при непосредственном визуальном контакте с животным, так и на расстоянии, когда собаки не видели и не слышали дрессировщика, а он их.

Следует подчеркнуть, что опыты проводились с собаками, имеющими определенные изменения в психике, возникшие после специальной дрессировки.

Классическими в изучении телепатии и суггестии являются описанные академиком В.М. Бехтеревым шесть опытов над дрессированной собакой Пикки (1919 г.). В четырех опытах передающим задание академика был В.Л. Дуров, а в двух остальных – сам академик, причем о своем мысленном задании он никому перед опытом не говорил. Опыты проходили в ленинградской квартире В.М. Бехтерева, т.е. в обстановке, не привычной для подопытного животного. Вот, что пишет сам В.М. Бехтерев.

«Третий опыт заключался в следующем: собака должна вскочить на предрояльный круглый стул и ударить лапой в правую сторону клавиатуры рояля. И вот собака Пикки перед Дуровым. Он сосредоточенно смотрит в ее глаза, некоторое время охватывает ладонями ее мордочку. Проходит несколько секунд, в течение которых Пикки остается неподвижным, но будучи освобожден, стремительно бросается к роялю, вскакивает на круглый стул, и от удара лапы по правой стороне клавиатуры раздается трезвон нескольких дискантовых нот.

В четвертом опыте собака должна была, после известной процедуры внушения, вскочить на один из стульев, стоявших у стены комнаты, и затем, поднявшись на стоящий рядом круглый столик, поцарапать лапой большой портрет, висевший на стене над столиком. Казалось бы, что это сложное действие собаке не так-то просто выполнить. Но Пикки превзошел все наши ожидания. После обычной процедуры (Дуров сосредоточенно смотрел в глаза собаке в течение нескольких секунд) Пикки спрыгнул со своего стула, подбежал к стулу, стоящему у стены, затем с такой же легкостью вскочил на круглый столик, и поднявшись на задние лапы, достал правой передней конечностью портрет и стал царапать его когтями...

Чтобы иметь полную уверенность, я решил сам проделать аналогичный опыт, не говоря никому о том, что я задумаю. Задание же мое состояло в том, чтобы собака вскочила на стоящий неподалеку круглый стул и осталась там сидеть. Сосредоточившись на форме круглого стула, я некоторое время смотрю собаке в глаза, после чего она стремглав бросается от меня и начинает бегать вокруг стула. Опыт не удался и я понял почему: я сосредоточился исключительно на форме круглого стула, упустив из виду, что мое сосредоточение должно начинаться движением собаки к круглому стулу и затем вскакиванием на него. Ввиду этого я решил повторить опыт, не говоря никому о своей ошибке и поправив себя в вышеупомянутом смысле. Я снова усаживаю собаку на стул, обхватываю ее мордочку обеими ладонями, начинаю думать о том, что она должна подбежать к круглому стулу и, вскочив на него, сесть. Затем отпуская собаку и не успеваю оглянуться, как она уже сидит на круглом стуле. Пикки разгадал мой «приказ» без малейшего затруднения...»

Вот описание опыта по телепатическому внушению на расстоянии, поставленному в зоопсихологической лаборатории с участием академика В.М. Бехтерева, в 1926 г.

«Задание состояло в том, что экспериментатор В.Л. Дуров должен передать собаке Марсу мысленный «приказ» пролаять определенное число раз. В.Л. Дуров находится вместе с другими сотрудниками в зале лаборатории. Профессор А.В. Леонтович уводит собаку в другую комнату, отделенную от зала двумя промежуточными комнатами. Двери между этими комнатами А.В. Леонтович плотно закрывает за собой, чтобы достичь звуковой изоляции собаки от экспериментатора.

В.Л. Дуров приступает к опыту. В.М. Бехтерев вручает ему вдвое сложенный листок бумаги, на котором написана одному Бехтереву известная цифра 14. Посмотрев на листок, В.Л. Дуров пожал плечами. Затем достал из кармана блузы карандаш, что-то написал на обороте листка и, спрятав листок и карандаш в карман, приступил к действию. Со сложенными на груди руками он устремляет взгляд перед собой.

Проходит пять минут. В.Л. Дуров в свободной позе садится на стул. Вслед за тем появляется А.В. Леонтович в сопровождении собаки и делает следующее сообщение: «Придя со мной в дальнюю комнату, Марс улегся на полу. Затем вскоре привстал на передние лапы, навострил уши, как бы прислушиваясь, и начал лаять. Пролаяв семь раз, Марс снова улегся на полу. Я уже думал, что опыт закончен и хотел уходить с ним из комнаты, как вдруг вижу: Марс снова приподнялся на передние лапы и опять пролаял ровно семь раз.

Выслушав его, В.Л. Дуров торопливо достал из кармана блузы листок бумаги и подал его Леонтовичу. Все увидели на одной стороне листа цифру 14, на другой стояли дописанные рукой Дурова знаки: 7 + 7. Волнуясь, великий укротитель объяснил: «Владимир Михайлович (Бехтерев) дал мне задание внушить Марсу пролаять 14 раз. Но ведь вы знаете, что передавать число лаев, большее семи, я сам не рекомендую. Я и решил: в уме разбить заданное число пополам – как бы на два задания и передал ощущение лая сначала семь раз, а потом после некоторой паузы, еще семь раз. В таком именно порядке Марс и пролаял.»

В.Л. Дуров отмечал, что, по его мнению, собаки не воспринимали «приказы» индукторов как нечто внешнее, которому они подчинялись, как извне навязанной воле, т.е. «понимали» их в нашем, человеческом смысле этого слова, а как свою собственную потребность. Это относилось не только к собакам. Вот любопытнейшее описание опыта по внушению двигательного рефлекса В.Л. Дуровым своему сотруднику, Б.Б. Кажинским.

– Владимир Леонидович, вы хорошо умеете передавать мысленное внушение. Заставьте меня мысленно сделать то или иное движение. Интересно, что я при этом буду сознавать или чувствовать. Однако удастся ли это?

– Пустяки, только сидите спокойно! – решительно ответил Дуров, и мы приступили к делу.

Я оставался неподвижным в течение не более двух минут и видел, как мой знаменитый собеседник, не глядя на меня, взял листок бумаги и что-то спешно написал на нем карандашом, который он извлек из кармана своей любимой черной бархатной блузы. Записку он положил на столе надписью вниз, прикрыв ее ладонью, а карандаш водворил на место. Затем Дуров стал смотреть на меня. Ничего особенного я не почувствовал, только вдруг машинально притронулся пальцем правой руки к коже головы у себя за ухом. Не успел я опустить руку, как В.Л. Дуров протянул мне листок, на котором я с изумлением прочитал: «Почесать за правым ухом.» Пораженный случившимся, я спросил:

– Как вы это сделали?!

– Вообразите себе, что у меня за правым ухом сильное раздражение кожи и что надо поднять руку и почесать это место. Ощущение зуда за ухом я постарался представить себе наиболее резко. Вот и все. А что вы почувствовали?

– Конечно, никакой передачи я не почувствовал. Просто мне захотелось почесать за ухом.

Дуров торжествовал:

– В том-то и заключается самое замечательное, что вы восприняли продуманное мной движение, как свою собственную ассоциацию идей и движений, как приказ из своего собственного мозга, да к тому еще и двойного свойства: почувствовали эффект раздражения за ухом и выполнили движение к уху, именно к правому, как я и задумывал.»

Как видим Б.Б. Кажинский не «прочитал» мысленный «приказ» В.Л. Дурова и сознательно подчинился ему, а выполнил его, как свою собственную спонтанную потребность.


01 вересня 2009, 11:51
Профіль
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Rita написав:
Способность телепатии присуща животным:

Доказательства телепатических способностей животных получены авторитетными исследователями, такими как В.М. Бехтерев. Спасибо за статью.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


02 вересня 2009, 00:57
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 25 серпня 2009, 12:38
Повідомлень: 35
Звідки: Київ
Повідомлення Re: Телепатія стане основним засобом зв'язку армії США
Дійсно цікава стаття. Мабуть, саме тому тварини не затруднюють себе створенням мови.

_________________
як умру, то ... спаліть.


02 вересня 2009, 11:22
Профіль ICQ
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com