Сьогодні: 22 квітня 2024, 02:45
Відповісти  [ 2 повідомлень ] 
 ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ = ШТУЧНА ДУША? 
Автор Повідомлення
Повідомлення ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ = ШТУЧНА ДУША?
Добридень вам, шановні!
Принагідно ВІТАЮ ВСІХ ВАС ІЗ ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!
Спочатку про себе.
Я 1950 р.н., українець без меншовартості. Освіта: 8 класів, медучилище, біофак ун-ту (нейрофізіологія), купа всіляких курсів та постійна самоосвіта. Ще зі студентських років вивчаю суспільство та людину. І тут за ці десятиліття вдалося одержати величезну наукову і прикладну новизну.
Однак українці вороже ставляться до науки, особливо - вітчизняної, і до новаторів-одноплемінників.
Тому я шукаю партнерів для продажу укрновизни на платоспроможних ринках.
Кілька років тому я всерйоз зацікавився позатілесною складовою людини та її практичним значенням. Прочитав багато всякого, трохи й сам про це написав. Але сам це практикувати вмію. Існує навіть деяке спостереження, що, наприклад, високий загальноосвітній рівень людини якимось чином заважає їй навчитися виходити з тіла.
Ваш сайт мене зацікавив фактажем. Однак це ще далеко не наука.
Просто ви тратите на це свій час, бо ви ВРОДЖЕНО ДОПИТЛИВІ. І потяг до новизни у вас ДОВІЧНИЙ. Тому вчіться жити нормально якраз ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ СВОЄЇ ОСОБЛИВОСТІ. Бо ми з вами - це краща частина суспільства. Але тільки суспільства ринкового.
А у суспільствах антиринкових, в т.ч. і в Україні, таких людей мало. І живеться їм кепсько. Особливо у наш час беззаконня та аморальності.
Все ж вам не варто боятися оточуючих і ховатися від них за всілякими суперпаролями та анонімами. Адже насправді ми і наші результати НІКОМУ ІЗ Т.ЗВ. НОРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ НЕ ЦІКАВІ. До того часу, поки нам за цю роботу не світять гроші.
А от коли запахне нашими прибутками - то якраз тоді і треба боятися одноплемінників. Щоб не продали, не обікрали, не пограбували...
А поки що ми їм, повторюю, просто нецікаві, вони мають нас за диваків, дурнів та невдах.
Тому не бійтеся спілкуватися між собою ЛЕГКОДОСТУПНО ТА ВІДВЕРТО.
Бо, для прикладу, ніяк не можу у вас зареєструватися - якісь надумані перешкоди та шпигуноманія.
При цьому моя ел.адреса тут є, а зайти не можу?!...
І ще. Я прошу модератора IgorEIBC написати мені на мою ел.адресу, є конкретна розмова:
dmytro_kl@ukr.net/
А зараз спробую розмістити тут один із своїх текстів про позатілесне. Добре було б, якби його перемістили в розділ "Людина".
Клець Дмитро Васильович. Моб.тел.: 096 233 67 23.ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ = ШТУЧНА ДУША?

Вступ
Сумнозвісна цивілізаційна криза, тобто, наростаючі суспільні та індивідуальні проблеми практично у всіх країнах світу ми спостерігаємо в біологічних, геологічних та кліматичних умовах, які все ще в цілому сприятливі для нашого життя. Ба більше, маємо безліч доказів того, що це якраз сама людина своїми діями допікає собі та ближньому і у підсумку вкорочує життя. Теж собі та ближньому.
Зрозуміло, що абсолютна більшість людей робить це, не завжди усвідомлюючи негативні наслідки.
Хоч про збитковість куріння, алкоголю і наркотиків знають практично всі курці, п’яниці і наркомани. Однак продовжують. Із пояснених, до речі, причин.
А от про шкідливість насичення самими ж людьми власного середовища проживання протиприродними фізичними, хімічними та ментальними (напр., http://politiko.ua/blogpost37151#comments) факторами абсолютна більшість населення знає набагато менше. До того ж, і знання ці більше поверхово емоційні, аніж сутнісно логічні.
При цьому активна і масова пропаганда здорового способу життя у більшості країн ведеться вже десятки років. Більше того, в багатьох країнах ці знання внесені у державні програми виховання та освіти.
І у низці передових країн ми бачимо навіть істотне покращення життєвих стандартів і, як наслідок, покращення якості життя та збільшення його тривалості.
Проте масова міграція жителів бідних країн у країни багатші приводить останнім часом і до зниження якості життя корінного населення цих країн.
А в теорії ж мало бути якраз навпаки!
Адже це політики та їхні ідеологи у країнах передових десятиліттями твердять, що науково суспільство наше зрозуміле вже достатньо. На основі, звісно, їхнього плюралолібералізму.
Бо спроби марксизму, мовляв, конкурувати із цим поясненням закінчилися відвертим крахом будівництва комунізму.
Отже, правильний дороговказ для всього людства витримав перевірку часом. Адже якраз множинність істини та вседозволеність і забезпечили десяткам країн їхнє цивілізаційне лідерство.
Проте наслідки масової імміграції в передові країни засвідчили і про крах концепції мультикультурності. Виявилося, що місцева педагогіка, здавалося б – найпередовіша у світі, неспроможна виховати хоч би із дітей приїжджих так розрекламованих громадян громадянського суспільства. Бо вони чомусь (і невідомо, чому?) ніяк не інтегруються в соціально передове навколишнє оточення.
Зате все частіше свідомо роблять навіть гірше: відверто і активно поширюють свої – відсталі! – традиції та цінності. В тому числі і всі форми нерівності – міжетнічну, міжконфесійну, гендерну, кланову та інші як норму міжлюдських взаємин. Тобто, в чужому монастирі живуть за статутом таки своїм.
Звідси і масові бунти іммігрантської молоді в передових європейських країнах.
Отже, маємо достатньо доказів принципової неспроможності також і плюралолібералізму та похідних від нього соціальних концепцій і постулатів.
Проте якраз за всебічне поширення, повторюю, плюралолібералізму та похідних від нього теорій у більшості країн світу добре платять.
То якраз ця обставина – власна кишеня – і є головним стимулом для прибічників і активістів даного теоретичного напрямку.
Гірше того, якраз з метою напустити туману всі політики та ідеологи (ПТІ) спромоглися створити у більшості людства ілюзію, що теорія і наука – це синоніми.
?!?!?!
Хоч вже здавна всім студентам у тій чи іншій формі повідомляють, що наука – це знання доказові. А теорія – це всього лише набір слів. І всі вчили, що остаточним визначенням міри істинності всякої теорії є її перевірка практикою.
Отже, теорії на суспільну тематику також треба перевіряти суспільною практикою.
А тут, як відомо абсолютно всім, і марксизм, і плюралолібералізм на практиці виявилися однозначно хибними. То це і є необхідною та достатньою ознакою їхньої антинауковості. І одночасно – критерієм неприпустимості застосування цих теорій (бо це і є лише теорії, хаотичні купи слів) для освіти та виховання і для формування громадської думки.
Проте якраз політики та ідеологи (ПТІ) продовжують без найменших як внутрішніх, так і зовнішніх гальм застосовувати хаотичні фрагменти цих збанкрутілих теорій для подальшого свідомого задурювання населення.
А вдячні маси якраз за це їм і щедро платять. Авжеж, мовляв, це ж наймудріша частина людства. А всі ми решта – однозначно гірші та дурніші від політиків та ідеологів. І всі наші біди та нещастя не тому, що нами вони керують хибно, а тому, що неспроможні якраз ми належним чином збагнути їхню мудрість і теж належним чином її втілювати в життя.
І так абсолютна більшість людства вважає вже століттями?!

З хворої голови – на здорову
Думаю, що подібні сентенції є в кожного народу. І в більшості випадків та ж народна мудрість напрацювала чимало механізмів встановлення істини того чи іншого твердження .
Однак із вочевидь бездоказовою, зате світовою гегемонією політиків та ідеологів ситуація надто вже затягнулася. Одні лише антиглобалісти чисто інтуїтивно відчувають тут фальш.
Але одна лише інтуїція не дає їм змоги сформувати аргументи логічні. А тому їхні суто емоційні дії приводять лише до хаотичного галасу і дискредитують саму ідею критики конструктивної.
Ба гірше, без застосування мислення абстрактно-логічного антиглобалісти навіть не можуть сформулювати для себе і для інших суть власної активності. А тому й решта людства теж емоційно сприймає їх як черговий вивих молодіжної моди на кшталт хіпі, рокерів тощо.
Така ситуація із світоглядною невизначеністю всього людства, на перший погляд, буцімто вигідна низці паразитичних професійних груп і насамперед – для ПТІ.
Насправді ж ця їхня вигода відносна. І з кожним роком цивілізаційні негаразди все більше дошкуляють і самим ПТІ та їхнім рідним і близьким.
Проте і вони самі, і їхні слуги все ще свідомо блокують навіть спроби критичного аналізу ситуації у світі. Маю на увазі аналіз науковий.
Зате всілякому словоблуддю – найбільше сприяння.
А все тому, повторюю, що надто багатьом професійним групам у сьогоднішньому світі прямо й безпосередньо вигідні якраз брехня і махінації.
А решта покірно (бо бездумно!) сприймає ситуацію як належне.
Тому цивілізаційна криза постійно та повсюдно загострюється.
І небайдужі активісти, затуркані цими побрехеньками, вже котре століття поспіль вишукують ворогів та щонайжорстокіше з ними борються.
А ПТІ однією рукою вимахують перед цими буйними оливковою гілкою, зате другою вправно продають їм же найсучаснішу зброю.
І публіка просто мліє від захвату.
То за кого ж іще нам голосувати, як не за щирих дбайливців про нас з вами?!...

Сила світоглядної інерції
Я вже кільканадцять років посильно пропагую в укр- та росмовному середовищі концепцію про ОПЛАТУ ПРАЦІ ВЕРХІВ ЗАЛЕЖНО ВІД ДОБРОБУТУ НИЗІВ.
Але що ви думаєте – практично жодної підтримки?!
Всі дуже одностайно за те, щоб наші ПТІ призначали собі прибутки, які та скільки їм заманеться. Абсолютно безвідносно до результатів їхнього ж керування нами.
Причому якраз так реагують не ті люди, які з різних причин байдужі до суспільних проблем. Зрештою, для масового та тривалого спілкування з цими людьми у мене просто нема можливостей.
Тому я пробую спілкуватися на суспільну тематику з тими, хто нібито цю тематику активно і охоче обговорює сам.
Але якраз ці т.зв. небайдужі громадяни насправді є активними ворогами навіть найменших конкретних покращень у суспільстві.
Ба гірше, їхньою свідомою метою є лише критика персоналій, неугодних з тих чи інших причин їм особисто.
На жаль, так реагують всі радянські за світобаченням люди, від рядових до власників всіляких титулів мудрості.
А для вільного та широкого спілкування з так званими капіталістичними громадянами я не знаю їхніх мов. Хоч, правда, пробував спілкуватися з їхніми активістами, які постійно намагаються вчити нас жити. То ті теж логічного аналізу не сприймають, а лише бубонять визубрене, як папуги.
Сказане ще раз підтверджує, що ПТІ дуже надійно задурили голови практично всьому людству. У всякому разі – за десятки років досліджень суспільних та світоглядних проблем я ще не зустрічав тих, хто зміг би хоч вникнути у логічний аналіз панівних світоглядних стереотипів. Хоч, можливо, просто не поталанило таких зустріти…

Чергова спроба в обхід твердолобості
Я достатньо вник у специфіку формування громадської думки та індивідуального світобачення, щоб не йти тут напролом. Бо це лише марні трати та конфлікти. Тому й шукаю різні обхідні варіанти.
З історії відомо, що істина торує собі шлях завжди. Проте інколи для цього потрібно надто багато часу. То я пробую враховувати як перепони науковій новизні, так і обставини, для неї сприятливі.
Шкода лишень, що українські новатори змушені просувати свою новизну самотужки і навіть в умовах свідомого спротиву одноплемінників. Та що вже зробиш, іншого населення у нас нема…
Тому я зараз, у першому наближенні коротенько опишу досягнуте наукове пояснення суспільства та людини, яке дає змогу гарантовано вийти із цивілізаційної кризи і разом з цим гарантує подальший суспільний прогрес.
Наголошую, для всього людства!

Нарешті про душу
До чого тут душа, питаєте?
А ось тут якраз і багато цікавого останніми десятиліттями виявили. Причому, виявили не базіки, а дослідники. А я багато їхнього прочитав, узагальнив і подаю вам. У цілісній формі.
Свого часу вам на лекціях казали, що це звичний для наукового пізнання шлях – від конкретного до абстрактного. А потім – і навпаки. Діалектика така. Згадуйте. Бо це воно і є.
Більше 30 років тому я закінчив біофак за спеціалізацією про головний мозок людини. Особливо зацікавився «Мозковим забезпеченням біосоціального статусу людини». І намагаюся бути в цьому напрямку, як кажуть, в курсі справи.
Так ось, вже одержані достатні докази того, що ЛЮДИНА МАЄ ДУШУ.
Більше того, описано багато властивостей душі і навіть суспільства душ. І це при тому, що масові серйозні дослідження тут ще попереду. Звичайно, як і на початку всякого дослідження масштабного, тут маємо ще багато зовні різних пояснень та термінів – і «астральна проекція», і «позатілесний досвід», і «фаза» та ін. Проте я в даному тексті обрав традиційний – «душа».
Доведене також, що душа кожного з нас після нашої смерті тілесної в майбутньому ще не раз втілиться у тіло нове. Так, як вона це багато разів робила в минулому, до тіла нашого. Тобто, порівнюючи з тілом, наша душа безсмертна.
Тому правильніше для кожного з нас буде виходити з того, що «не я маю душу», а «моя душа на даному етапі перебуває в цьому тілі».
З досліджень також виходить, що душа у своєму відповідним чином структурованому суспільстві проходить певне навчання перед черговим втіленням. Тобто, намагається врахувати недоліки та невдачі її життя у тілі попередньому для того, щоб досягти відповідної позитивної мети у тілі наступному.
Встановили також, що ні раю, ні пекла для душ немає.
Зате там дієва така річ як СОВІСТЬ. Тобто, кожній душі добряче неприємне те, що вона робила поганого у життях минулих – а всі їх вона пам’ятає. То хоч пекла й немає, а докори сумління душам злочинців дошкуляють добряче. І надовго, якщо не назавжди.
І ще дуже й дуже багато деталей описано. В Інтернеті про це літератури повно, причому – дуже різної. Але для початку вам достатньо прочитати книги Майкла Ньютона і Роберта А.Монро. Навіть у них є чимало практичних порад для ВАШОГО спілкування з душами. Вірніше, для спілкування ВАШИХ ДУШ між собою, поза часом та простором.
Зрештою, деталі тут для професіоналів.
Однак чимало відкривається і для суспільної практики земної.
Насамперед, втрачає сенс твердження, що «Живемо лише один раз». Адже звідси різні люди ще й по сьогодні роблять дві різні групи висновків.
Перша група: «Треба взяти від життя максимум, йдучи по головах та рвучи своє з м’ясом ближнього». Саме на таких засадах формуються і наші правлячі еліти. Та й громадська думка вважає такі взаємини нормою. Ця точка зору дуже поширена в пострадянських країнах та країнах третього світу. Через те вони й бідні, з великими майновими диспропорціями та внутрішніми суперечностями.
Друга група: «Прожити треба так, щоб не було соромно помирати» (бо у більшості навіть свідомо поганих людей людей у кінці життя і справді прокидається совість). Ця життєва стратегія ніде не є доктриною державною. Але якраз у передових країнах з різних міркувань вона у громадській думці переважає неофіційно, у вигляді моралі, традицій, релігійних течій тощо.
У поєднанні з мисленням ринковим це життєве кредо і приводить до постійного збагачення всього даного суспільства. А тому і його внутрішні суперечності не такі гострі.
А зараз уявіть собі, якби всі світові елітники переконалися особисто, що вони ще житимуть багато разів. І душа кожного з них постійно пам’ятатиме всі свої вчинки, добрі й погані.
Більше того, в такому разі виявиться, що кожен з них повинен дбати і про своє власне життя у тілі майбутньому. Причому дбати про життя майбутнього тіла не лише в даній місцевості та суспільній групі.
Бо зауважте й таке. Заможно живе у світі десь відсотків 10, менше навіть, ніж т.зв. золотий мільярд. А справжніх багатіїв то й ще менше – десь один із 10 000 землян.
Це означає, що після смерті тіла багатого дана душа наступного разу обов’язково вселиться в тіло бідного!
Та ще й у бідній країні, із злиденним, мученицьким, а тому й коротким тілесним життям. Тобто, після життя у тілі багатому дана душа гарантовано намучиться наступного разу у тілі бідному. Та й потім ще довгенько їй треба буде перевтілюватися у бідняків, поки вона потрапить у тіло немовляти знову в родині багатій та ще й у багатій країні.
Сказане означає, що у сьогоднішніх багатіїв є пряма зацікавленість (авжеж, власним втіленням наступним!) у вирівнюванні добробуту не лише у країні власній, а й по всьому світу.
Проблема лише в тому, як ці знання доступно донести до їхньої пихатої високості. Та якраз у подібній поінформованості наших еліт зацікавлені власним добробутом вже ви, їхні затуркані піддані. Тож приєднуйтеся до їхнього просвітництва.

Душа і світобачення
Ще й по сьогодні панівне наукове пояснення людини включає три основні складові – а) біологічну частину людини, тіло; б) психологічну, тобто, мислення людини; в) соціальну частину, тобто, різні її властивості та функції в суспільстві.
Проте у світлі отриманих результатів це розуміння треба принципово доповнити приблизно таким «ЛЮДИНА МАЄ ЩЕ Й ПОЗАТІЛЕСНУ МАТЕРІАЛЬНУ ЧАСТИНУ».
Кажу приблизно, оскільки тут ще потрібні конкретні уточнення. Проте безсумнівним є те, що вже у підручник «Людина» для середньої школи у всьому світі треба включити для початку хоч кілька параграфів про те, що людина складається із тіла та позатілесної частини. Зі своєю анатомією, фізіологію та гігієною. А також із певним мінімумом прикладних початкових духовних практик (назва умовна).
При цьому офіційне включення феномену душі та суспільства душ у світобачення людей дорослих якихось революцій не принесе. Зрештою, й так більшість дорослих у тій чи іншій мірі не проти наявності власної душі. Тому офіційне визнання такого статусу буде досить звичним.
Більше того, розуміння факту існування світу душ зі своїми властивостями та закономірностями лише стимулюватиме цілісне вивчення світу нашого, тілесного – суспільства, природи та космосу.
Тим більше, що наукова основа такого цілісного світобачення у першому наближенні вже створена. Залишається лише її подальше доповнення та включення в суспільну практику.
Зате відкриваються перспективи цілеспрямованої та систематизованої СПІВПРАЦІ СУСПІЛЬСТВА ТІЛЕСНОГО ТА СУСПІЛЬСТВА ДУШ. Адже душі втілюються в наші тіла з якоюсь конкретною метою. Тобто, і для вирішення якихось конкретних завдань та досягнення мети світом душ як надіндивідуальним цілим.
Отже, буде лише взаємовигідним, коли цю роботу (чи спільне життя, як хто вважає) здійснювати скоординовано усвідомлено. Бо зараз у переважній більшості випадків ця усвідомленість ще одностороння, лише з боку душ.
Тим більше, що наш, тілесний світ за низкою властивостей відрізняється від світу душ. І люди вже далеченько просунулися у вивченні світу нашого. То ми певну частину цих знань можемо запропонувати нашим колегам-душам (так-так, звикайте до новизни, ви теж звідтіля) у суспільстві душ для спільного використання.
Адже вже сам факт того, що частина душ проживає певні періоди з нашими тілами спільно, свідчить і про певну спільність цілей наших суспільств.
Вже одне таке, у найзагальніших рисах, розуміння взаємин тілесного людства із суспільством душ принципово змінить на краще і розуміння взаємин суто між людьми тілесними, на планеті Земля (конкретику можете розвивати самі).

Душа і наука
Тут також перспективи відкриваються щонайширші. Особливо для тих, хто тратить великі зусилля на пошуки (чи навіть крадіжку) тем для власних дисертацій. А тут тільки працюй.
Тим більше, що залучення згаданої тематики у суспільну практику гарантовано зменшить споконвічні дурнуваті і навіть злочинні витрати на війни, революції та всілякі замирення, інколи не менш криваві.
До того ж, вже напрацьовані шляхи й методи гарантованого і взаємовигідного замирення у всіх гарячих точках нашої планети.
Тож значна частина вивільнених після замирення коштів неминуче піде на освіту та науку, в т.ч. і на вивчення позатілесної частини людини та світу душ.
До речі, чимало гіпотез та ідей щодо цього вже є в літературі, потрібні лише капіталовкладення і дослідники-практики.
Вже зараз людська наука пов’язує причинно-наслідковими зв’язками матерію, інформацію та енергію. І, з одного боку, маємо інформацію як енергетичні системи. А з іншого – вже є кількісні дослідження про масу (матеріальність!) душі, десь в 10 – 40 грамів.
Тому і кібернетичний напрямок «Штучний інтелект» - це і є створення автономних інформаційно-енергетичних систем, тобто, душі. Вже одне таке розуміння проблеми спроможне вивести цей напрямок із затяжного методологічного тупика.
Тож і практичні успіхи за цим не забаряться. І т.д., і т.п.

Коротко висновки та пропозиції
1.Першопричиною цивілізаційної кризи є відсутність зворотного зв’язку у роботі політиків та ідеологів. Тому й потрібно спочатку обговорити ОПЛАТУ ПРАЦІ ВЕРХІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ,
напр.: http://politiko.ua/blogpost35891#comments
А потім таку оплату і впровадити, можливо, під егідою ООН.
1.Оплата праці верхів, залежно від добробуту низів, автоматично приведе до інноваційного типу розвитку у всіх країнах світу. А отже і спричинить попит верхів на наукові досягнення їхніх підданих.
Це лише полегшить ознайомлення (вивчення!) наших еліт із науковою картиною світу, включно зі світом душ. А тому їхні управлінські рішення стануть світоглядно та професійно грамотними. І цього цілком достатньо для прогресивного розвитку людства, у співпраці із суспільством душ.
2.Запропонувати організаціям антиглобалістів наукове пояснення світу, суспільства та людини для спрямування їхньої активності у суспільнокорисне русло.
3.З метою поширення наукових знань та встановлення справедливості розгорнути широку кампанію за присвоєння Майклу Ньютону Нобелівської премії за принципове розширення розуміння нашого світу (формулювання орієнтовне).
4.Перекласти цю статтю так званими світовими мовами і поширити її у різних ЗМІ для якнайширшого обговорення. Посприяйте, хто хоче.
5.Заздрість та посильна протидія радянських людей одноплемінникам-новаторам є однією з небагатьох їхніх приємностей у цьому житті. Та все ж із погіршенням добробуту наших новаторів гіршає життя і їхнє. Тому, шановні, пробуйте змінювати свої ідеали на користь взаємовигідної співпраці з вітчизняними новаторами. Беріть приклад із народів передових.

28 жовтня 2011р. Клець Дмитро Васильович, українець без
меншовартості, засновник наукового
суспільствознавства.

Моя ел.адреса: dmytro_kl@ukr.net


31 грудня 2011, 14:14
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ = ШТУЧНА ДУША?
dmytro_kl написав:
Тому не бійтеся спілкуватися між собою ЛЕГКОДОСТУПНО ТА ВІДВЕРТО.
Бо, для прикладу, ніяк не можу у вас зареєструватися - якісь надумані перешкоди та шпигуноманія.
При цьому моя ел.адреса тут є, а зайти не можу?!...

Вам на електронну пошту 30.12.2011 надіслана докладна інструкція по відновленню доступу до облікового запису dmytrokl
Зареєструватись на форумі дуже легко, потрібно лише уважно заповнити форми.

dmytro_kl написав:
Все ж вам не варто боятися оточуючих і ховатися від них за всілякими суперпаролями та анонімами

Кому адресована ця порада?

dmytro_kl написав:
До того часу, поки нам за цю роботу не світять гроші.
А от коли запахне нашими прибутками - то якраз тоді і треба боятися одноплемінників. Щоб не продали, не обікрали, не пограбували...

Наш форум є некомерційним і тримається виключно на ентузіазмі.

dmytro_kl написав:
Але сам це практикувати вмію

Багато людей стверджують, що мали "позатілесний досвід", та ніхто не підтвердив цього експериментально. Може вам вдастся?

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


16 січня 2012, 19:13
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 2 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com