Сьогодні: 19 березня 2024, 11:26




Відповісти  [ 3 повідомлень ] 
 Філадельфійський експеримент 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Філадельфійський експеримент
***
"Вступ:
Під час другої світової війни всі країни-учасники шукали спосіб швидко й ефективно виграти її, яким би фантастичним не був цей спосіб. Флот США був захоплений ідеєю створення супер-камуфляжу - невидимості на радарах. Уявіть тільки, якщо хоча б один з кораблів зміг стати невидимим; які б це принесло руйнування!

Хід експерименту :
28 жовтня 1943 року у військовому порту Філадельфії був проведений так званий "Філадельфійський експеримент".
Морський есмінець на ім'я DE 173 (більш відомий як U.S.S. Eldridge), напханий сотнями тонн електронного устаткування, перебував у доках порту Філадельфії, потім експеримент був запущений. Передбачалося згенерувати величезні електромагнітні області, які при правильній конфігурації повинні були викликати дифрагування світлових і радіохвиль навколо есмінця.
Отже, потужні генератори ввімкнено: корабель починає огортатися зеленуватим туманом, потім туман став зникати... разом з есмінцем, тільки відбиток корабля на воді залишився. Результатом стало повне зникнення корабля. Через кілька хвилин (за деяким даними - кілька секунд) судно знову з'явилося. Але було виявлено щось приголомшливе, виявляється після того, як судно зникло у Філадельфії, воно перемістилося в доки порту Норфолк (Вірджинія), а потім перемістилося назад у Філадельфію. У результаті експерименту більшість моряків стали душевнохворими, деякі люди взагалі зникли й ніколи більше не з'являлися, але найстрашнішим і загадковим було те, що п'ять чоловік виявилися "вплавлені" у металеву обшивку корабля! Люди стверджували, що потрапляли в інший світ і бачили невідомих істот.
Можливо, у результаті експерименту створилися "ворота" у паралельний світ! Цей експеримент вплинув на фізичний і психологічний стани людей.

Початок розслідування:
Загадка філадельфійського експерименту починається з імені Моріса Кетчума Джессупа. Це була людина з різнобічними інтересами - астрофізик, математик, письменник. Йому доводилося займатися різними проблемами, але ніколи він не шукав загального визнання. Джессуп цікавився феноменом "літаючих тарілок". Нагромадивши певний матеріал, він вирішив написати про це книгу, що мала стати першою дійсно наочною спробою відповістити на запитання - що таке НЛО? На його думку, рушійна сила НЛО базувалася на поки невідомому нам принципі антигравітації.
Книга "Аргументи на користь НЛО", що вийшла в 1955 році, не стала бестселером, але саме після її публікації Джессуп одержав дивного листа. Його автора зацікавили розділи книги Джессупа, де говорилося про левітації, що могла бути відома нашим предкам. На думку автора листа, левітація не тільки існувала, але й була колись "загальновідомим процесом" на Землі. Лист був підписаний ім'ям Карлос Мігель Альєнде. Джессуп попросив автора листа повідомити подробиці, і от через рік, в 1965 році, Джессуп одержав послання від Карлоса Мігеля Альєнде, але невеликий відступ.

Участь Альберта Ейнштейна :
Якщо довіритися деяким даним, то основою проекту "Філадельфійський експеримент" варто шукати в досить мрячній і в дуже складній науковій теорії, розробленій Альбертом Ейнштейном і відомій як Єдина теорія поля. У своєму другому посланні Альєнде пише, що Ейнштейн уперше опублікував цю теорію в 1925-1927 роках. Причому Альєнде говорить, що Альберт Ейнштейн при виданні своєї праці керувався не стільки математикою, скільки гуманістичними міркуваннями.
Результат пізніших розрахунків, які він проводив, обурив його. Тому нам сьогодні "розповідають", що ця теорія була "незавершеною".
Доктор Б. Рассел стверджує, що теорія завершена. Він також говорить, що людина не є дозрілою для цього й не буде такою до закінчення третьої світової війни. Сам доктор Бертран Рассел є відомим письменником, філософом, гуманістом і пацифістом, що мав дружні стосунки з Ейнштейном.
Що ж таке Єдина теорія поля? Сенс теорії головним чином у тому, щоб за допомогою одного-єдиного рівняння пояснити математичним шляхом взаємодію між трьома фунадментальними універсальними силами - електромагнетизмом, силою тяжіння і ядерною енергією. Є припущення, що існує четверта, "слабка" універсальна сила, пов'язана із силою тяжіння так само, як електрика з магнетизмом. Поки невідомо, чи має це поле міжпросторовий або часовий характер. Якщо припустити можливість повної розробки цієї теорії, то її остаточні рівняння повинні включати в себе також світлові й радіохвилі, чистий магнетизм, рентгенівські промені й навіть саму матерію. Можна зрозуміти складність проблеми, якщо згадати, що Ейнштейн часто звертав увагу на те, що недостатньо володіє математикою, щоб виконати це завдання.

Лист Альєнде :
Повернемося ж до листа Альєнде. Я приводжу вирізки з листа :
"Карлос Мігель Альєнде Нью-Кенсингтон, Пенсільванія
..."Результатом" була повна невидимість корабля типу есмінець на морі й всього його команди. Магнітне поле мало форму обертового еліпсоїда й простиралося на 100 метрів (більше або менше, залежно від положення Місяця й градуса довготи) по обидва боки від корабля. Всі хто перебував у цьому полі, мали лише розмиті обриси, але сприймали всіх тих, хто перебував на борті цього корабля, і, крім того, таким чином, начебто вони йшли або стояли в повітрі. Ті, хто перебував поза магнітним полем, взагалі нічого не бачили, крім різко обкресленого сліду корпуса корабля у воді, - за умови, звичайно, що вони перебували досить близько до магнітного поля, але все-таки поза ним... Половина офіцерів і членів команди того корабля зараз зовсім божевільні. Деяких навіть донині тримають у відповідних закладах, де вони отримують кваліфіковану наукову допомогу, коли вони або "злітають", як вони самі це називають, або "злітають і застрягають". Це "здіймання" - наслідок занадто довгого перебування в магнітному полі.
Якщо людина "застрягає", то вона не здатна рухатися зі своєї волі, якщо один або двоє товаришів, які перебувають поруч не підійдуть і не доторкнутися до нього, тому що інакше він "змерзне". Звичайно "заморожений" втрачає розум, несе нісенітниці, якщо "заморозка" тривала більше одного дня за нашим відліком часу.
Я говорю про час, але ... "замерзлі" сприймають перебіг часу інакше, ніж ми. Вони нагадують людей, що перебувають у сутінковому стані, які живуть, дихають, чують і почувають, однак не сприймають настільки багато чого, що немов існують лише на тім світі. Вони сприймають час не так як Ви або я.
Залишилися далеко не всі зі членів команди, хто брав участь в експерименті... Більшість втратила глузд, один просто зник "крізь" стіну власної квартири на очах у дружини й дитини. Двоє інших членів команди "запалилися", тобто вони "замерзли" і зайнялися, коли перетягували маленькі шлюпкові компаси; один ніс компас і зайнявся, а інший поспішив до нього, щоб "покласти руку", але теж зайнявся. вони горіли протягом 18 днів. Віра в ефективність методу покладання рук була зруйнована, і почалося повальне божевілля. Експеримент як такий був абсолютно успішним. На екіпаж же він подіяв фатальним образом."
Кілька днів через прийшло доповнення. Я не буду цитувати весь лист, опублікую лише уривок :
"...ВМС просто використали той людський матеріал, який виявився під рукою, слабко з огляду на характери й індивідуальності цього матеріалу."
Джессуп допускав можливість того, що "лист являє собою перебільшену розповідь про реальну подію. Зрештою, під час другої світової війни проводилося безліч секретних експериментів". Але в листі було занадто багато подробиць - щодо імен, географічних пунктів і подій. Нехай кожний вирішує сам - правда це чи ні.
Бесіда з Альєнде :
У результаті бесід з Альєнде з'ясувалося, що із серпня 1943 року по січень 1944-го він служив на кораблі "Ендрю Ф?юрест" як член палубної команди. Йому долею було призначено було бути свідком видовища, пояснення якому він не міг знайти на тоді, ні тепер. Він стверджує, що бачив як зник корабель. Він не може дати точної відповіді, але знає, що для цього були задіяні якісь силові поля. "Працювала величезна кількість статичної електрики". Також він повідомив назву корабля : "Це був DE-173". Альберт Ейнштейн, за його словами, був присутній на певному етапі експерименту. Нижче приводиться магнітофонний запис однієї з бесід з Альєнде :
"Отже, ви хочете почути про великий експеримент Ейнштейна? Знаєте, я дійсно занурив руку по лікоть у його унікальне силове поле, що струменіло проти вартовий стрілки навколо цього маленького піддослідного корабля. Я... відчував тиск цього силового поля на мою руку, що я тримав у його стугонливому потоці, що давить...
Я бачив, як повітря навколо корабля... легко, дуже повільно... ставало темніше, ніж повітря навколо... Через кілька хвилин я побачив, як хмарою піднімається нагору молокоподібний зеленуватий туман. Я думаю, це був туман з елементарних часток. Я також бачив, як після цього "DE-173" швидко зробився невидимим для людського ока. І при цьому залишився відбиток кіля й днища корабля в морській воді...
Поле статичної електрики. Цей потік був настільки сильним, що майже вибив мене з рівноваги. Якби все моє тіло перебувало усередині цього поля, мене б напевно жбурнуло на підлогу... на палубу корабля. Мені пощастило ? не все моє тіло було усередині цього силового поля, коли воно досягло максимальної сили й щільності - я повторюю, щільності, - тому що мене не перекинуло, навпаки, моя рука була виштовхнута тим полем..
Чому я не піддався електризації, коли моя гола рука торкалася цієї... скажімо так, оболонки з електрики? Напевно, тому, що на мені були високі матроські гумові чоботи й зюйдвестка.".
Альєнде визнає, що злегка прикрасив свою розповідь про наслідки експерименту для матросів. За його словами, він зробив це з побоювання, що Джессуп домагатиметься в уряду прискорення досліджень в області Єдиної теорії поля, і просто хотів віджахнути його. Боявся, що результати подібних досліджень потраплять у погані руки, будуть мати жахливі наслідки.

Доктор Дж. Менсон Валентайн :
Ще одна цікава особистість - доктор Дж. Менсон Валентайн, океанограф, зоолог і археолог, що з 1945 року інтенсивно вивчав події в Бермудському трикутнику, був близьким другом Джессупа, коли той жив у Флориді.
Джессуп, що усе сильніше страждав депресією й потребував вдячного слухача, в останні місяці перед своєю трагічною кончиною (вважається, що він покінчив життя самогубством, але є версії про те, що це було не так. Джессуп пішов з життя 20 квітня 1959 року) багато часу проводив з Валентайном, довіряючи тому багато своїх думок.
Валентайн згадує, що Джессуп розповідав йому про деякі разючі речі, які довідався у зв'язку із цим неймовірним проектом. Експеримент, за його словами, здійснювався з використанням магнітних генераторів, так званих розмагнічувачів, які працювали на резонансних частотах і в такий спосіб створили дивовижне магнітне поле навколо корабля в доці.
Валентайна попросили по можливості просто викласти суть цієї теорії. "Вона практично стосується електричних і магнітних полів, - сказав він, - а саме: шляхом наведення в котушці електричного поля створюється магнітне поле; силові лінії обох полів перебувають під прямим кутом друг до друга. Але оскільки простір має три складові, то повинне існувати ще й третє поле, приблизно гравітаційне. Тоді шляхом такого послідовного включення електромагнітних генераторів, при якому виникає магнітна пульсація, можна було б, імовірно, за принципом резонансу створити це третє поле. Джессуп вважав, що ВМС зіткнулося з цим випадково"

Висновок:
У різні роки інтерес до загадки то загасав, то знову розпалювався, виникали всі нові й нові питання. Справді, якщо ВМС дійсно вдалося - випадково або навмисно - домогтися ефекту невидимості або навіть телепортації, то чи не могли б результати подібного експерименту послужити також поясненням цілого ряду загадкових подій і численних випадків безслідного зникнення в районі Землі, що прийнято називати Бермудським трикутником? Таємниця Філадельфійського експерименту залишається поки нерозкритою, причому остаточна відповідь може зберігатися в надрах архівів морського відомства США. Можливо все це просто казка, і подібного експерименту просто не існувало.
Якщо, однак, взяти до уваги то безліч матеріалів, що вдалося зібрати в різний час різним людям, і якщо Філадельфійський експеримент не проводився в тому вигляді, як він представляється, то що ж все-таки відбулося насправді в далекому жовтні 1943 року в секретній зоні верфі Філадельфія?
Будемо чекати, може коли-небудь ми довідаємося всю правду."

Використано матеріали з книги
"XX століття . Хроніка невідомого. Подія за подією"
Автор-укладач Н. Нєпомнящій, konus.in.ua

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


23 травня 2009, 04:49
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2009, 19:54
Повідомлень: 5
Звідки: Звітам)
Повідомлення Re: Філадельфійський експеримент
Філадельфійський експеримент - міф, а всі розказні про той експ. - байка :D :D :D


01 червня 2009, 20:03
Профіль
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 23 травня 2009, 18:22
Повідомлень: 57
Повідомлення Re: Філадельфійський експеримент
DoZiK написав:
Філадельфійський експеримент - міф, а всі розказні про той експ. - байка :D :D :D

Це Ваша особиста думка, аргументуйте свій висновок, бо інакше це тільки пустослів'я!


01 червня 2009, 20:20
Профіль
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 3 повідомлень ] 

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com