Сьогодні: 28 березня 2024, 12:12




Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
 В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру 
Автор Повідомлення
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Ігор, у Вас є інші фотографії п"ятипалих і шестипалих слідів описаних в журналі ведення експедиційних робіт?
І ще одне, якщо відеофайли великих розмірів, будь-ласка вишліть мені їх на цей імайл: admin@anomaly.pp.ua

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


10 травня 2010, 19:15
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Чи є поблизу сіл П"ятигори, Орестів кукурудзяні поля?
не звертав увагу, це було весною коли ще сніг лежав. Зато чагарників і водойм дуже багато.

Почта admin@anomaly.pp.ua, дякую за фото і наперед за відеоматеріал.
Вишлю
Є ідея організувати виїзд....чи створити виїздну групу літом...Якщо у Вас "Лабораторія дослідження аномальних явищ", то можливо ви захочете проєднатись до Координаційної ради?
У мене є бажання ознайомитись із практично Вашими розробками у цьому питанні.

Вот не могу понять с чего ты это взял. Может шерсть кроличья?
фото взято із архіва УНДЦА, нажаль мені дозволу не давали роздавати всім їхні експедиційні звіти, тому нажаль не можу Вам дати на розгляд їхні звіти, все що є моє - я вже виклав

Однак ті що підбирав в Орестові - були розкидані по снігу, і чорні рідко із сивиною. Де були явні сліди, що лежала тварина розміром із велику собаку чи навіть свиню.

Ігор, у Вас є інші фотографії п"ятипалих і шестипалих слідів описаних в журналі ведення експедиційних робіт?
у мене є шестипалий зліпок лап. (див. звіт)
Пятипалий - слід відбитка - 4 пальців лап, 5-тий самі знаєте де у собачих
шетипалий - ілюзія підтоплення пятипалого сліду, в результаті чого появляється ще один "6-й" палець, а сам слід стає "утюговидним" (див. детальніше у 8-му протоколі)


11 травня 2010, 00:04
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Цитата:
Є ідея організувати виїзд....чи створити виїздну групу літом...

На мою думку робити виїзд в Здолбунівський район потрібно у разі повторних скарг місцевих жителів, просто-так їздити немає смислу.

Цитата:
Якщо у Вас "Лабораторія дослідження аномальних явищ", то можливо ви захочете проєднатись до Координаційної ради?

"Лабораторія досліджень аномальних явищ" - це віртуальний проект, метою форуму є обмін інформацією, гуртування однодумців з подальшим переходом до реальних, практичних досліджень. Поки-що, особисто, не планую приєднуватись до будь-яких організацій, але від спілкування з ними не відмовляюсь.

Цитата:
У мене є бажання ознайомитись із практично Вашими розробками у цьому питанні

Розробками їх важко назвати, скоріше міркуваннями. В історії з чупакаброю я б насамперед зробив простенький патрозтин кролів і залежно від його результатів радив би мисливцям: а) провести масову облаву на вовків і диких собак в постраждалій від хижака окрузі, або б) ставити пастки на дрібних звірів – тхорів, куниць, ласок.

Цитата:
у мене є шестипалий зліпок лап. (див. звіт)
Пятипалий - слід відбитка - 4 пальців лап, 5-тий самі знаєте де у собачих
шетипалий - ілюзія підтоплення пятипалого сліду, в результаті чого появляється ще один "6-й" палець, а сам слід стає "утюговидним" (див. детальніше у 8-му протоколі)

Зліпки з протоколу бачив, питаю про такі сліди:
Зображення

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


11 травня 2010, 03:15
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Вибачаюсь, що не відписував, я був на діловій зустрічі в Києві, завтра вишлю, бо сьогодні не має сил.... втомлений дорогою, засіданнями і конференціями....


13 травня 2010, 21:15
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
IgorEIBC написав:
Вибачаюсь, що не відписував, я був на діловій зустрічі в Києві, завтра вишлю, бо сьогодні не має сил.... втомлений дорогою, засіданнями і конференціями....

Відео переглянув, дякую. Судячи із цих матеріалів остаточно переконався, що журналісти дуже сильно перебільшили, стверджуючи про "хитромудрі" замки на кролячих клітках, ніби то відкриті чупакаброю. Звичайні засови, до того ж вирвані разом із фанерними дверками. Тонка металева сітка, характерні сліди на дощечках від дряпання кігтями, клітки розміщені невисоко від землі, собака чи вовк легко їх дістають. За кадром чути голос селянина, який каже, що то не собака поробила (бачив би він, як моя собачка рве кігтями передніх лап схожу металеву сіточку і давить сусідських курей, зїдає їх залишаючи тільки пір"я). Не виключено, що Здолбунівська "невідома" тварина була хворою на сказ, тоді її дії взагалі не можуть піддаватись ніякій логіці.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


14 травня 2010, 21:47
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
ну судячи із відбитків лап така собачка була не така вжей і маленька

Ось на днях зліпок із Великої Олександрівки тримав в руках...


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


15 травня 2010, 10:24
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Так, собачка схоже, що не маленькою була, от подібний собачий слід:

Зображення

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


15 травня 2010, 12:44
Профіль WWW
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Чергова резонансна подія - поява невідомих істот в Харкові.
Мої представники вже працюють на місці...
Всі хто із Харкова відізвіться?


26 травня 2010, 22:13
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2009, 21:56
Повідомлень: 30
Звідки: Россия
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Цитата из харьковских СМИ
На окраине Харькова появился неизвестный зверь, который высасывает кровь из домашних животных. От зубов хищника уже погибли несколько кроликов и котов
«Здесь были кроли - 6 больших и 5 маленьких. Мне жена звонит с утра и говорит: приезжай, в сарае творится что-то непонятное», - рассказывает хозяин кроликов Сергей Мирошниченко. Свой сарай он тогда не узнал: клетки сильно повреждены, повсюду куски шерсти, следы от когтей. Трупы кроликов мужчина обнаружил за пределами сарая – тушки были отсортированы по размеру и цвету. При детальном осмотре выяснилось: большая кроличья семья погибла за несколько секунд – из них высосали кровь.
Сергей Мирошниченко: «Было горло, то ли порез, то ли непонятно что на шее, и крови вообще не было, то есть, не знаю, как без крови, ну, так вот».
Слухи о появлении кровопийцы или мифической чупакабры, которая бродит по лесам Ивано-Франковска, Львова и Киева, - разлетелись по улице мгновенно. Соседка Сергея Мирошниченко призналась: ее кота какое-то чудовище лишило жизни таким же образом. Кроликовед Владимир Котыш сочувствовал потере соседа, но до конца не верил, что такое возможно, пока его не разбудил ночной звонок.
Владимир Котыш: «Приходит СМСка - беру телефон и тут слышу, как кролики пищат, бросаю телефон, выбегаю на улицу, и вот картина: тут непонятно что происходит, грохот, стук, я хватаю железо и стучу по нем, они прыгали вниз, а теперь не могут».
Четырех кроликов-великанов потерял и Котыш. Когда эмоции поутихли, соседи вместе начали составлять так называемый фоторобот «кроликоубийцы».
Владимир Котыш: «Видел одного, он метался вот здесь черный, аж серебристый такой, аж горит весь».
Сергей Мирошниченко: «Где-то вот такая ростом, (показывает – ред.), хвост - не обратил внимания, ушей практически нет, и морда не как у собаки, приплюснутая такая, вот, как у бульдога».
К своим жертвам чупакабры (а их было четверо, утверждают мужчины) пробираются благодаря врожденной сообразительности, которой позавидует вор-профессионал. Построенная на совесть и укрепленная сеткой клетка имела лишь одно маленькое окошко, через которое чупакабры вытащили всех кроликов. Возможно, они их загипнотизировали, предполагают мужчины, возможно, от такого нахального поведения кролики скончались на месте. Боятся хищника не только ушастые: овчарка Котыша - пес Босс - вместо того чтобы броситься на зверя, так испугался, что хотел перепрыгнуть через забор, но зацепился ошейником об ограду и повис. Выскользнув из ошейника, овчарка спряталась и скулила, пока ее не успокоили.
Биолог Виктор Токарский, которого вся Украина знает как хранителя байбака Тимки, утверждает: собака напугана не чупакаброй - такие животные науке не известны - пес таким образом отреагировал или на рысь, или на гибрид собаки-волка.
Виктор Токарский, доцент кафедры зоологии и биологии ХНУ им. В.Н. Каразина: «Вот эти гибриды теряют всякую боязнь перед человеком, могут спокойно заходить в деревню, ломать клетки, доставать животных, так как им много не нужно, соответственно, они 2-3 уносят, остальных давят, скорее всего, что это одичавшая собака или собака-волк».
Собака-мутант не мог так ювелирно сделать надрез на шее кроликов и оставить такие огромные следы - утверждают Мирошниченко и Котыш. И хотя сами слово "вампир" вслух не произносят, почти уверены: это не последнее убийство на их улице, ведь добычи в клетках в каждом дворе хватает. Неизвестные существа, которые уже двое суток держат в ужасе местных жителей, скрылись в направлении болота. Вернутся ли они снова - неизвестно, но на всякий случай в домах ввели ночные дежурства.


не могу вставить видео с этого сайта - http://atn.kharkov.ua/newsread.php?id=49386


26 травня 2010, 22:36
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Мій представник вже опитав частину очевидців...
Завтра ще піде...

там ще круче чим в Орестові - так як тварина інша


28 травня 2010, 00:07
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
IgorEIBC написав:
Мій представник вже опитав частину очевидців...
Завтра ще піде...

там ще круче чим в Орестові - так як тварина інша


Сліди тварин вдалося сфотографувати?

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


28 травня 2010, 13:05
Профіль WWW
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: В Энгельсе (Россия) ищут зловещую чупакабру
Rita написав:
Цитата из харьковских СМИ
не могу вставить видео с этого сайта - http://atn.kharkov.ua/newsread.php?id=49386



_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


28 травня 2010, 13:08
Профіль WWW
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 40 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com