Лабораторія досліджень аномальних явищ
http://anomaly.pp.ua/

NASA запустило телескоп для пошуку життя у Всесвіті
http://anomaly.pp.ua/viewtopic.php?f=16&t=33
Сторінка 1 з 1

Автор:  Andriy [ 27 травня 2009, 23:50 ]
Тема повідомлення:  NASA запустило телескоп для пошуку життя у Всесвіті

Зображення

З мису Канаверал у Флориді запустили орбітальний телескоп Kepler. Він допоможе знайти планети, подібні за умовами життя до Землі.

В суботу, 7 березня 2009р., о 5:49 за київським часом, з космодрому на мисі Канаверал в американському штаті Флорида був запущений орбітальний телескоп Kepler, призначений для пошуків екзопланет (планет земного типу).

На орбіту апарат вивела ракета-носій Delta II. Місія телескопу триватиме протягом трьох з половиною років. За цей час він зможе відстежити більше 100 тисяч зірок та їх систем.

Експеримент NASA може, нарешті, дати відповідь на питання: Чи є ще, окрім Землі, придатні для життя планети? За допомогою спеціальної апаратури Kepler здатний визначити параметри орбіти і температуру досліджуваної планети, що дозволяє зробити відповідні висновки.

Апарат обладнаний найбільшим на сьогоднішній день телескопом-фотометрією з діаметром робочої поверхні 95 сантиметрів.

За словами розробників проекту, телескоп володіє дуже потужною чутливістю. Якщо, наприклад, з його допомогою вночі спостерігати за невеликим земним містечком, то можна точно визначити зміну сили світла, що йде від ліхтаря над вхідними дверима, коли його на деякий час затінює людина, яка проходить поруч.

Kepler обертатиметься навколо Землі по орбіті заввишки в одну астрономічну одиницю (а.о.). А.о. рівна 150 мільйонам кілометрів і відповідає відстані від Землі до Сонця.

"Звичайно, ми не виявимо позаземних істот, але можемо знайти їх притулок, розглядаючи всі зірки", - заявив Білл Боруки, головний науковий співробітник програми Kepler.

Інші учені NASA вважають майбутній політ важливішим, ніж стандартна орбітальна місія. Результати експлуатації телескопа можуть в принципі довести, що у землян безліч сусідів і сама планета далеко не така самотня, або що вона рідкісна і унікальна.

Вартість проекту становить близько 600 мільйонів доларів.

За матеріалами: tsn.ua, РИА Новости, NEWSru.com, Lenta.ru

Автор:  radu [ 01 липня 2009, 22:05 ]
Тема повідомлення:  Re: NASA запустило телескоп для пошуку життя у Всесвіті

Andriy написав:
Інші учені NASA вважають майбутній політ важливішим, ніж стандартна орбітальна місія. Результати експлуатації телескопа можуть в принципі довести, що у землян безліч сусідів і сама планета далеко не така самотня, або що вона рідкісна і унікальна.

Не найдуть нічого і правду не скажуть

Сторінка 1 з 1 Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/