Сьогодні: 28 березня 2024, 17:24




Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
 НЛО над Москвою чи відеомонтаж? 
Автор Повідомлення
Користувач

З нами з: 03 червня 2009, 01:50
Повідомлень: 27
Повідомлення НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Величезний предмет, що нагадує сріблясту металеву піраміду, був помічений на днях. Аматорський відеозапис цього явища опублікований в інтернеті.
Про це повідомляє The Daily Telegraph.
Таких відеоролика - два, один з яких був знятий вдень, другий - вночі.
На них чітко видно обєкт правильної пірамідальної форми. Він злегка нахилений і обертається навколо своєї осі. В Інтернеті вже з'явилося безліч коментарів, зокрема - на сервісі Youtube.com.
Судячи із зйомок, "піраміда" з'являлася над центром Москви на висоті більш ніж кілометр протягом кількох годин.
Західні видання відзначають, що НЛО на вигляд схоже на "імперський крейсер" з фільму Зоряні війни.
У свою чергу, фахівці з НЛО не можуть сказати нічого певного з приводу московського "крейсера". Так, колишній аналітик Міністерства оборони Великобританії з непізнаних літаючих об'єктів Нік Поуп зізнався, що це сама дивна зйомка НЛО, яку йому доводилося бачити. Немає ніяких ідей і у аерокосмічного видання Jane's.
Раніше дивні фігури в небі над столицею вже спостерігалися, тільки не навколо Кремля, а на околиці Москви.
Так, у жовтні 2009 року було зафіксовано незвичайне явище в районі МКАД між Волоколамським і Новорижським шосе. Там висіло в повітрі досить незвичайне кільце. Чутки про інопланетне вторгнення розвіяв Росгідромет. Фахівці авторитетно запевнили, що це не НЛО, а оптичний погодний ефект.
Яка Ваша думка з цього приводу, панове? ;)




20 грудня 2009, 01:02
Профіль
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Об"єкт таких великих розмірів повинні були помітити сотні, якщо не тисячі людей. Зараз, напевно, кожен другий житель Москви користується мобільним телефоном із вбудованою відеокамерою, тому відео/фото матеріалів повинно бути набагато більше ніж два. А їх немає...

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


20 грудня 2009, 21:50
Профіль WWW
Користувач

З нами з: 03 червня 2009, 23:50
Повідомлень: 22
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
може і нилио хто його знає :?


10 лютого 2010, 01:25
Профіль
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 24 лютого 2010, 23:13
Повідомлень: 5
Звідки: Омск
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Это фейк.


24 лютого 2010, 23:22
Профіль
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Щоб не заводити нову тему напишу отут. Я мешкаю в невеликому містечку недалеко від Москви. Чотири дні назад із дружиною спостерігав 5 НЛО. Було вже за північ, стояла абсолютна тиша й штиль. Раптом, піднявши голову, я побачив три яскраві НЛО, які рухалися дуже швидко й зовсім безшумно. Було відчуття, що об'єкти рухалися високо та якось ривками. Розмір об'єктів здався досить значним. Після того, як ця трійця видалилася, показався ще один такий же об'єкт, а потім і ще один.
Коли я повернувся до свого будинку, то зустрів біля нього друга й запитав його, не чи бачив він НЛО. Виявилося, що він бачив їх й навіть бачив як їх запускали. Насправді це були китайські паперові ліхтарики із свічкою усередині. Очевидно, на висоті завжди є вітер, навіть коли на землі його нема. Вони летіли відносно невисоко, але в темряві очі важко розрізняють відстань і нам здалося, що вони були далеко й мали досить великі розміри. Така от історія.
Не вірте всьому, що бачите, намагайтеся перевіряти навіть самі незвичайні спостереження. Особисто мені ніколи не доводилося дійсно спостерігати НЛО. Але знаю пару випадків спостережень знайомими, у тому числі один масовий випадок.


19 липня 2010, 23:36
Профіль
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Vitamin написав:
Особисто мені ніколи не доводилося дійсно спостерігати НЛО. Але знаю пару випадків спостережень знайомими, у тому числі один масовий випадок.

Розкажіть, якщо неважко.

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


23 липня 2010, 23:10
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Andriy написав:
Vitamin написав:
Особисто мені ніколи не доводилося дійсно спостерігати НЛО. Але знаю пару випадків спостережень знайомими, у тому числі один масовий випадок.

Розкажіть, якщо неважко.
Масовий випадок - це коли над нашою військовою частиною зависнуло НЛО. За словами очевидців, з нього виходило три білі промені у сторони та ще один зеленуватий повністю висвітлював нашу військовий об'єкт. Я в цей час був в наряді й не бачив його, але бачив світло у вікнах. Я не став підходити та дивитися, оскільки подумав, що просто увімкнули прожектори.


24 липня 2010, 15:48
Профіль
Адміністратор

З нами з: 19 травня 2009, 01:31
Повідомлень: 810
Звідки: Україна
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Якою була реакція військового керівництва?

_________________
З повагою, Андрій.

anomaly.pp.ua
ufology-news.com


25 липня 2010, 00:37
Профіль WWW
Користувач
Аватар користувача

З нами з: 11 липня 2010, 22:20
Повідомлень: 24
Звідки: СССР
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Не знаю, нічого не казали. Говорять, приїжджали дві людини зі спецслужб, розпитували очевидців. Об'єкт зовсім не секретний - звичайні казарми, навчальний корпус, автопарк. Очевидцями були в основному офіцери й прапорщики. Солдати спали.


25 липня 2010, 10:10
Профіль
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 07 червня 2009, 03:44
Повідомлень: 125
Звідки: Украина
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
Vitamin написав:
Andriy написав:
Vitamin написав:
Особисто мені ніколи не доводилося дійсно спостерігати НЛО. Але знаю пару випадків спостережень знайомими, у тому числі один масовий випадок.

Розкажіть, якщо неважко.
Масовий випадок - це коли над нашою військовою частиною зависнуло НЛО. За словами очевидців, з нього виходило три білі промені у сторони та ще один зеленуватий повністю висвітлював нашу військовий об'єкт. Я в цей час був в наряді й не бачив його, але бачив світло у вікнах. Я не став підходити та дивитися, оскільки подумав, що просто увімкнули прожектори.

Вертолет завис над военной частью.

_________________
Как увидел неопознанный объект — «шмальни» ракетой! ©

Зображення
Помни! Большой брат следит за тобой!


25 липня 2010, 20:00
Профіль
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 квітня 2010, 02:06
Повідомлень: 658
Звідки: Рівне
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
то був повітряний змій перед камерою, а не вертоліт


25 липня 2010, 22:13
Профіль WWW
Місцеві
Аватар користувача

З нами з: 07 червня 2009, 03:44
Повідомлень: 125
Звідки: Украина
Повідомлення Re: НЛО над Москвою чи відеомонтаж?
IgorEIBC написав:
то був повітряний змій перед камерою, а не вертоліт

Трезвая оценка московского нло, похвально! Вертолёт завис над военной частью Витамина :evil: .

_________________
Как увидел неопознанный объект — «шмальни» ракетой! ©

Зображення
Помни! Большой брат следит за тобой!


25 липня 2010, 22:23
Профіль
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Відповісти   [ 20 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед:  
 cron

При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на http://www.anomaly.pp.ua обов'язкове.

Зв'язок з адміністрацією сайту: admin[пошта]anomaly.pp.ua


Powered by phpBB © 2007 phpBB Group.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов ufology-news.com